Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Hledat
Co hledat
[+] Metoda hledání  [+] Kde hledat  [+] Fórum  [+] Období  [+] Jméno autora
Metoda hledání
Kde hledat
Fórum
Období od do
Jméno autora
 
Délka vyhledávací fráze by neměla překročit 100 znaků. Slova kratší než 3 znaky budou ignorována, s výjimkou metody "Přesná fráze", kdy jsou součástí hledaného výrazu.
Pro dosažení lepších výsledků si vyberte z vyhledávací fráze jedno nejdůležitější slovo a pokuste se jej nejprve nalézt v názvech témat. Pokud s výsledky vyhledávání nejste spokojen(a), zkuste jej vyhledat znovu v samotných příspěvcích (těla zpráv).
Můžete také zadat pouze část slova a ve výsledcích se objeví příspěvky se slovy obsahujícími zadanou část. Části mohou být obsaženy na začátku slov (zvolte metodu "Slova začínající na") nebo kdekoli uvnitř slova, tj. na začátku, uprostřed nebo na konci (zvolte metodu "Slova obsahující"). Pokud využijete metodu "Přesná fráze", bude se vyhledávat celá fráze, přesně v zadané podobě.
Pokud zadáte příliš mnoho hledaných výrazů, vyhledávání bude trvat delší dobu a výsledky budou méně konkrétní.
Výsledky vyhledávání jsou řazeny od nejnovějších příspěvků. 
 
 
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.