Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Obecné studijní předpoklady Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Obecné studijní předpoklady /

Nabízím doučování

 
doucovaniosp
Návštěvník
# | Zasláno: 11 bře 2017 10:54
Reagovat 
Nabízím individuální přípravu na přijímací zkoušky na VŠ, kde přijímají na základě OSP (Obecné studijní předpoklady, Scio). Testy jsem sama úspěšně absolvovala a dosáhla percentilu přes 90. S tímto doučováním mám předchozí zkušenosti. Dosáhla jsem pozitivních výsledků u doučovaných, kterým se zvedl průměrný percentil. Veškeré materiály samozřejmě poskytnu. V případě zájmu mě kontaktujte na email doucovaniOSP@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 30 kvě 2017 07:40
Reagovat 
Reklama? :)
Návštěvník
# | Zasláno: 30 kvě 2017 07:43
Reagovat 
Návštěvník:
Reklama? :)

:)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.