Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Obecné studijní předpoklady Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Obecné studijní předpoklady /

Lekarska fakulta Ostrava

 
Návštěvník
# | Zasláno: 26 kvě 2010 09:24
Reagovat 
Novinka- od září se otevírá lékařská fakulta i v Ostravě. Kdo jste za 4 roky studia měl průměr všech známek do 1,15 a průměr známek z profilových předmětů- fyzika, biologie, chemie také výborný, můžete být zařazeni mezi 50 studentů, kteří mohou být přijati bez přijímacích zkoušek. Přihlášky se mohou podávat ještě celý měsíc, ostatní zájemce čekají přijímací zkoušky z che, bi, fy srovnatelné s ostatními Lék.F.
Více na www.osu.cz.
Nemá to se Scio mnoho společného, snad jen to, že to jde v tomto případě bez nich a je ještě čas se přihlásit :-)
jaroslava.potic na@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 21 bře 2011 16:30
Reagovat 
Návštěvník
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sa dá na Lékarskej fakulte v Žiline študovať aj odboe Zubné lékarstvo.
Ďakujem.

S pozdravom,
Jaroslava Poticná
kevin ledvina
Návštěvník
# | Zasláno: 21 bře 2011 16:38
Reagovat 
jaroslava.potic na@seznam.cz :
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sa dá na Lékarskej fakulte v Žiline študovať aj odboe Zubné lékarstvo.
Ďakujem.

S pozdravom,
Jaroslava Poticná

Iste nebude tazke zistit to na strankach skoly, v studijnom katalogu pripadne im poslat mail. Ja neviem ci sa tam studuje zubarina, ale osobne by som tam nesiel. Zilina je primarne dopravna skola (kym sa vsetky VS na Slovensku povinne stali univerzitami volala sa Vysoka skola dopravy a spojov) a lekarsku fakultu ma "nasilu" pretoze univerzita musi mat aj LF. preto nemam velke ocakavania ohladne jej urovne.
jaroslava.potic na@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 22 bře 2011 19:55
Reagovat 
Dobrý deň,

Ďakujem za odpoveď.
Pekný deň.

Jaroslava Poticna
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2016 18:43
Reagovat 
Dobrý deň, prosím Vás, chcela by som sa spýtať, či na LF v Ostrave berú bez prijímačiek aj študontov zo Slovenska. Viem, že posledné roky to tak bolo, ale neviem, či to stále platí. Ďakujem za odpoveď.
Kristína
Návštěvník
# | Zasláno: 13 úno 2017 10:45
Reagovat 
Dobry den, viem ze tento clanok bol napisany este pred 7 rokmi, ale ked si to nahodou precitate, budem velmi rada ked mi odpoviete. Chcela by som sa opytat ci ten priemer plati aj teraz v Ostrave. Alebo ako to tam teraz funguje s tym prijimanim bez skusiek.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.