Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek /

FSV Mezinarodno vztahy

 
Návštěvník
# | Zasláno: 18 pro 2012 16:51
Reagovat 
Nevite tu nahodou nekdo, jestli berou i na prumer?:)
Katherine
Návštěvník
# | Zasláno: 14 čvn 2013 18:43
Reagovat 
LOL. Jasně že berou. A když náhodou ten průměr nemáš, ale zase ti příroda nadělila hezký nohy nebo velká prsa, taky to můžeš zkusit.
Návštěvník
# | Zasláno: 15 čvn 2013 13:28
Reagovat 
ja mam prsa a berou na ne
Návštěvník
# | Zasláno: 14 úno 2014 21:50
Reagovat 
Na průměr určitě neberou. Alespoň, když jsem se tam hlásila já.
Návštěvník
# | Zasláno: 15 úno 2014 10:43
Reagovat 
Asi myslíš Bc. Politologie a mezinárodní vztahy ne? Tam určitě neberou, přijímačky jsou na dvě kola. Pokud budeš chtít něco vědět, klidně se zeptej :)
Návštěvník
# | Zasláno: 11 kvě 2014 09:57
Reagovat 
myslíte, že se dá studovat politologie a mezinárodní vztahy a k tomu práva? :)
Návštěvník
# | Zasláno: 11 kvě 2014 13:44
Reagovat 
Určitě, v ročníku je minimálně 5 lidí, kteří to tak mají. A navíc další se ještě hlasí teďˇdalším rokem, ono to není tak náročný tak na čas (PMV).
Návštěvník
# | Zasláno: 12 kvě 2014 13:47
Reagovat 
Tak to je super, dík :) teď jen napsat ten test... jakou bys doporučil/a přípravu?
Návštěvník
# | Zasláno: 12 kvě 2014 16:18
Reagovat 
Žádnou, maturita ze ZSV a z dějepisu (nebo aspon přehled o moderních dějinách). Jinak je to test - hrozná tipovačka, prostě všechny odpovědi ví jen chodící encyklopedie. Na druhou stranu, minulý rok stačilo jen 15 b z 45, takže naprosto v pohodě. Těch 15 nějak dáš dohromady, já měla přes 20 jen vylučovací metodou :)
Návštěvník
# | Zasláno: 15 kvě 2014 20:28
Reagovat 
no jo, jenže letos budou brát víc lidí do druhého kola, protože dřív brali v podstatě všechny, kdo postoupili ze scií. Což by mi upřímně vyhovovalo víc, na seminář z dějáku i ZSV jsem chodila, ale místo dějáku maturuju z francouzštiny. Tak si něco přečtu a budu doufat, dík za odpovědi :)

Ještě by mě zajímalo, jak jsi se školou spokojená? Zajímalo by mě hlavně jaký jsou profesoři, výuka jazyků a možnost studia v zahraničí... A taky jakou máš představu o svojí budoucnosti po tom, co to vystuduješ? :)
Návštěvník
# | Zasláno: 16 kvě 2014 16:56
Reagovat 
Já se školou spokojená jsem (kromě toho, že je to v Jinonicích), většina povinných předmětů (zatím) jsou docela nudné a nezáživné (ne samy o sobě, ale kvůli profesorům). Každopádně odchází teď profesor politologie, takže kdo ví, kdo si to vezme na starosti teď. Výuka jazyků - máš možnost od Angličtina I, přes AJ pro politology až ruštinu odbornou, každopádně tam si musíš máknout, docela kvuli dochazce, ale kreditů za jazyky potřebuješ jenom 6 (2 semestry). Někteří profesoři jsou supr, hrozně me to s něma baví (Soukup, Romancov). Máš možnost hrozně volitelných předmětů, hostujících profesorů, workshopů, teď máme i stáže. Na druhou stranu, uplatnění je hrozně špatné - máme tam večery s absoloventy a samozřejmě, že hodně lidí od nás jsou po ministerstvech a ve státní správě, pak ještě i v novinách, v televizi a pak hodně u nás na škole zůstalo a učí. Uplatnění je, ale musíš byt kur****y dobr(ý). aby si to zvládla se někam dostat a fakt tomu rozumět (=vědět uplně o každém konfliktu, mít neskutečnej přehled atd..) Možnost studia v zahraničí je klasicky erasmus, kde se vyjíždí ve třeťáků a vybírají většinou holky :D
Já studuji ještě druhou školu, takže tohle mám pro zábavu, baví mě to, rozšiřuji si přehled, dozvím se hodně zajímavých věcí, ale určitě politolog být nechci :)
Návštěvník
# | Zasláno: 27 kvě 2014 23:16
Reagovat 
Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli se nezměnilo letos nebo už od minulýho roku nějak bodování v druhým kole, nebo pořád zůstává jazyk 1 = 60 b., jazyk 2 = 20 b. a test = 70 b. :) díky
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.