Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek /

Odvolání na NF VŠE

 
uzivatel002
Člen
# | Zasláno: 12 srp 2013 23:38
Reagovat 
Ahoj,
ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s odvoláním na národo na VŠE. letos byla hranice 70 percentil a mi to uteklo o necelý bod. odvolání jsem si podala, jen nevím, jestli mám vůbec nějakou šanci?
slyšela jsem, že vždy dobírali na odvolání s rozdílem až 5ti bodů, ale nevím, co je na tom pravdy. dobírá vůbec fakulta?
budu ráda za každou informaci. :)
Návštěvník
# | Zasláno: 13 srp 2013 20:44
Reagovat 
Ne nedobírají, kdo ti to řekl, lže. Doporučuji vzít si lopatu a jít se zahrabat na nejbližší hřbitov, nebo se s ní aspoň naučit adekvátně pracovat, neboť to budeš v blízké budoucnosti potřebovat. Přeji pěkný den
Návštěvník
# | Zasláno: 18 srp 2013 20:20
Reagovat 
Těžko říct, podej si odvolání a uvidíš-napiš studijní. Někdy berou, někdy ne. Jeden bod je ale solidní šance.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.