Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek /

POMOC s vysvědčením na UPOL

 
Návštěvník
# | Zasláno: 31 kvě 2016 15:42
Reagovat 
Ahoj,
do 10.6. se má na právnickou fakultu na UPOL poslat ověřená kopie maturitního vysvědčení, chtěla jsem se zeptat, jak se vysvědčení ověřuje (nebo kde mi ho zkopírují tak, aby byla ta kopie ověřená).
"Uchazeči pošlou nejpozdějí do 10.6. včetně na adresu studijního oddělení fakulty ověřenou kopii maturitního vysvědčení. V pravém horním rohu fotokopie vysvědčení vyznačí studijní obor, na který se hlásí." - zajímalo by mě, co mysleli tím vyznačením, jestli prostě do rohu toho vysvědčení mám napsat "Právo"? Přijde mi divné čmárat do ověřené kopie vysvěčení. Co jste udělali vy? Díky za odpověď.
Návštěvník
# | Zasláno: 31 kvě 2016 17:37
Reagovat 
Návštěvník:
chtěla jsem se zeptat, jak se vysvědčení ověřuje (nebo kde mi ho zkopírují tak, aby byla ta kopie ověřená).

Udělají ti to klidně i třeba notáři (ale u nich bývají všechny ty věci dražší) nebo někde na úřadě ale úplně nejjednodušší možnost je zajít si na poštu a využít tam službu CzechPoint. Tady to máš i popsaný, včetně ceníku https://www.ceskaposta.cz/sluzby/egovernment/overovani-listin-a-podpisu/vidimace
Návštěvník
# | Zasláno: 31 kvě 2016 18:06
Reagovat 
U nás ve městě to jde třeba na poště, nebo na městském úřadě. Připrav si s sebou 60 Kč/1x ověření.
Návštěvník
# | Zasláno: 1 čvn 2016 11:56
Reagovat 
A nevíte co s tím "vyznačením studijního oboru"?
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.