Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Ostatní vysoké školy, kde se uplatňují výsledky z Národních srovnávacích zkoušek /

!MATERIÁLY NA NSZ (OSP A ZSV) - DOSTAL JSEM SE DÍKY NIM NA PF UK (21. MÍSTO)!

 
Návštěvník
# | Zasláno: 27 pro 2017 21:25
Reagovat 
Ahoj,

nabízím k prodeji velkou sadu testů OSP (od roku 2005 až k roku 2016), dále sadu testů ZSV (od roku 2012 k roku 2016) + výsledky (sem tam i percentilové tabulky). K tomu všemu ještě cvičebnici ZSV (.pdf) a OSP (.pdf) + další užitečné materiály ke studiu.

Samostatně také prodávám letošní výtisky (nejaktuálnější k 25.12.2017) cvičebnic OSP a ZSV (jako nové a nepopsané).

V případě zájmu prodávám i internetový kurz ZSV a OSP (ve formě screenshotů).

Díky těmto materiálům se mi podařilo nasbírat percentily 98 (OSP) a 92 (ZSV), a tím se dostat na PF UK. (Mimochodem byl jsem 1. na PF UPO.)

V případě zájmu se mi ozvěte na email (sciotestyprodej@gmail.com) a domluvíme se na ceně a způsobu předání.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.