Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Koutek nespokojených Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Koutek nespokojených /

Čokli a jejich hovna v Brně

 
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 18:50
Reagovat 
Už pár roků žiju v Brně a můžu říct, že jiné město, které je tak posrané od čoklů neznám. Ani na chodníku si člověk není jistý, jestli do nějakého psího hovna nestoupne, když se chvilku zadívá do výkladu obchodu, kolem kterého jde. Stoupnutí na zelenou plochu znamená hovno na botě na 96,5 %. Všechny baráky jsou od čoklů pochcané až hrůza, smrdí to na stopadesát honů.

Osobně bych čokly nejradši střílel, protože je to opravdu otřesný stav.

Co se s nimi dá dělat jiného? Hlavně mi prosímvás neříkejte, že za to můžou lidi, že to je o lidech a podobně. Hovna od lidí potkávám venku výjimečně, od čoklů na každém metru několik.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 19:50
Reagovat 
Tak kontaktuj svého voleného zástupce, ať s tím něco udělá nebo ho příště nebudeš volit. Pohroz také tím, že pokud s tím něco neudělá, tak největší drbna v okolí (pí. Sedláčková) rozhlásí informaci, že také on po svém psu neuklízí.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 21:55
Reagovat 
:D :D
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 23:18
Reagovat 
To není k smíchu, to je strašné. Právě jsem šel kontaktovat svého senátora a cestou tam jsem šlápl do psího hovna, takže mě vyhodil, ať mu tam prý nedělám bordel.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 23:40
Reagovat 
Zkus to vyřešit návlekama na boty, my ve Vršovicích (pražská čtvrť - stejnej problém) jsme to vyzkoušeli a funguje to, akorát bacha při sundavání návleků, aby ti nezůstalo hnědý za nehtama:-D
Návštěvník
# | Zasláno: 9 bře 2012 12:02
Reagovat 
Já bych to vyřešil nákupem gumáků a po Brně chodil jenom v nich. Nechával bych je stát před domem, aby nesmrděly uvnitř, jak to dělají na vesnici, když chodí kydat hnůj.
Návštěvník
# | Zasláno: 9 bře 2012 12:12
Reagovat 
Tohle je teda troll topic, ale proč ne :D.

V Praze na Žižkově taky býval tenhle problém, párkrát za měsíc tam procházím, je to stará čtvrť, kde jsou akorát chodníky, silnice a baráky, není tam kus trávy a když tam jdu, koukám ze zvyku vyloženě jenom pod nohy. Poslední řekněme rok a půl je to ale lepší, pracují tam lidé vykonávající veřejně prospěšné práce, mají u sebe plastovou popelnici, kterou tahají za sebou a mají na ní velkými písmeny, v jakém čase mají mít pauzu :D. No a ti čistí ulice poměrně dobře.
Návštěvník
# | Zasláno: 4 čvn 2012 23:33
Reagovat 
lulz! ... rofl! :D kdyz je cloveknasranej ze se musi ucit a pekne z toho unavenej... tak i hovno cloveka dokaze udelat radost :D --- Fakt trolling :D
Návštěvník
# | Zasláno: 6 čvn 2013 01:17
Reagovat 
jo presne postřílet ty cokly
Návštěvník
# | Zasláno: 6 čvn 2013 01:59
Reagovat 
To v Ostrave hovno na chodniku potkam spis vyjimecne, psi me tu ale serou stejne. Bydlim v byte a vsichni sousedi na patre maji cokly, samozrejme totalne nevycvicene, jak uz to u retardu se psem v byte byva. Dovedete si predstavit, co se stane, kdyz jedna z tech chodicich schranek na hovna zacne stekat... Cim dal casteji mam nutkani vzit kladivem po hlave psy i s jejich panickama... Zakal bych psy v bytech, kde akorat serou ostatni lidi!
Návštěvník
# | Zasláno: 6 čvn 2013 02:00
Reagovat 
zakazal*
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.