Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Koutek nespokojených Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Koutek nespokojených /

Vse fakulta financi - odvolani?

 
prdonek44
Člen
# | Zasláno: 14 čvn 2014 14:18
Reagovat 
Zdravim, vcera jsem delal prijimacky, ovsem neco se pokazilo a dosahl jsem pouze 103 bodu (35 matika a 68 AJ) nevim jak je to mozne u matiky jsem mel rozhodne na vic i kdyz jsem delal vzorove testy dosahoval jsem 60 a vice bodu. Hlasil jsem se na fakultu financnictvi a ucetnictvi obory: Bankovnictví a pojišťovnictví, finance. Minimalni pocet bodu pro prijeti byl 142 (http://f1.vse.cz/stanoveni-minimalnich-bodovych-hranic-pro-prijeti-do-oboru-bakalars keho-studijniho-programu-a-informace-pro-prijate-a-neprijate-uchazece-2/). Na obor: Zdanění a daňová politika je potreba pouze 105 bodu, ovsem na dany obor jsem prihlasku nepodal. Myslite, ze ma cenu podavat odvolani a snazit se dostat na zdaneni, ktere je na stejne fakulte, ale neprihlasil jsem se na nej? S financemi a pojistovnictvi samozrejme nepocitam, to je asi hodne pod carou.
Návštěvník
# | Zasláno: 14 čvn 2014 14:19
Reagovat 
Vždyť se odvoláme!
prdonek44
Člen
# | Zasláno: 14 čvn 2014 14:21
Reagovat 
Rozhodnutí: "Nepřijat pro neprospěch u přijímací zkoušky."
prdonek44
Člen
# | Zasláno: 14 čvn 2014 14:32
Reagovat 
A nejhorsi na tom je fakt, ze se tam dostanou lidi co matiku vubec netusi prolejzaj rocnikama se ctyrkou (kamarad) jen tak tak a pak si na 10 dnu sednou a nauci se pouze ty typy prikladu, ktere se v testech na vse vyskytuji (kazdy rok jsou stejne) a pritom zbytek matiky vubec netusi. Ja si na gymlpu prosel matematickym seminarem (integraly,derivce) maturitou z matiky. Ale tohle se proste nepovedlo, asi jsem to nemel tak podcenovat. Nechci si tu vylevat srdicko.
Návštěvník
# | Zasláno: 14 čvn 2014 15:09
Reagovat 
pokud nemáš min. 50 bodů z obou částí, tak bude odvolání a priori zamítnuto. Najdeš to i na stránkách vše. Je mi to líto.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.