Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Koutek nespokojených Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Koutek nespokojených /

Sčítání bodů z různých termínů Scio testy

 
Návštěvník
# | Zasláno: 14 čvn 2016 19:42
Reagovat 
Tak nějak přemýšlím, protože, když by se sčítali body z OSP z jednotlivých oddílů z různých termínů, tak bych se s přehledem dostala na PF UK- ale jelikož se nesčítaj, tak mi to uteklo- že je to nespravedlivé, jelikož z to, že někdo nalistuje jiný oddíl než ten, na kterém se zrovna může pracovat, tak je oamžitě vyloučen, tudíž to je s oddíly stejné jako s OSP a ZSV- a ty se počítají z různých termínů, tak proč ne oddíly- no protože Scio by s tím mělo víc práce, kterou by si ale měli dát, za tu cenu! Co si o tom myslíte vy?
Návštěvník
# | Zasláno: 14 čvn 2016 20:14
Reagovat 
Je to blbost, scitat oddily.. Od toho mas proste 6 terminu, pro pripade, kdyby ti nejakej nevysel... Taky jsem nad tim premyslela, ale prislo by mi to proste nefer. Krom toho, clovek muze na oddilech pracovat, procvicovat je... Scio neni jenom o inteligenci, jde to nacvicit. :) Nechci byt zla, ale spis bys mela "nadavat" sobe, ze sis nejaky ten oddil, ktery ti nesel, neprocvicila natolik, abys mela dobrej percentil...
Staromladystudent
Člen
# | Zasláno: 14 čvn 2016 22:27
Reagovat 
Tady jde o to, že kdyby to tak bylo pro všechny, tak jsi tam, kde jsi byla. Každý by měl stejnou možnost jako ty a ono by se to srovnalo. Byla by to bitva vysokých percentilů.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.