Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
OSP - Verbální část Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / OSP - Verbální část /

Návod ako riešiť

 
Domi__nika
Návštěvník
# | Zasláno: 28 bře 2015 13:56
Reagovat 
Ahojte, prosím nevedel by mi niekto poradiť ako riešiť resp. ako si zjednodušiť riešenie príkladov vztahy slov ? .. Vobec mi to neide, musím nad tym dlho sedieť a práve často odpovedám zle :/

Ďakujem Vám za odpovede..
Návštěvník
# | Zasláno: 1 dub 2015 23:36
Reagovat 
ad vztahy slov - asi jediny figl je zasadit dane spojeni do konkretniho kontextu (vety), napr. garaz-vrata: vrata slouzi ke vjezdu do garaze. Do stejneho kontextu (vety) pak zasadit nabizene varianty, obvykle pasuje jen jedna. Moc se to ale neda naucit :-(, je to hodne o jazykovem citu a tedy i o tom, kolik mas nacteno, jakou mas slovni zasobu, atd.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.