Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přijímačky na školy bez NSZ Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přijímačky na školy bez NSZ /

veterina, FVL, BRNO - podvod při přijímací zkoušce

 
Návštěvník
# | Zasláno: 18 čvn 2015 21:08
Reagovat 
admini prosím nemazat. je to důležitá informace pro všechny co dělali přijímací zkoušky 18.6.2015 na FVL v Brně. http://www.prijimacky-tsp.cz/26_26656_0.html#4

Souhlasím s tím. Viděla jsem tu mrchu,když jsem scházela v posluchárně dolů,odevzdat svůj test.Bylo nás tam asi už jen 5.Nešlo ji přehlídnout.
Návštěvník
# | Zasláno: 18 čvn 2015 21:16
Reagovat 
Návštěvník:
Souhlasím s tím. Viděla jsem tu mrchu,když jsem scházela v posluchárně dolů,odevzdat svůj test.Bylo nás tam asi už jen 5.Nešlo ji přehlídnout.

A co takhle místo psaní na anonymní fórum, to napsat přímo fakultu vet. lékařství? Tady se tím asi vůbec nic nevyřeší. A pokud jste měli důvodné podezření, tak proč se prostě nepřihlásit a neohlásit to? Napsat to sem asi nic moc nevyřeší.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.