Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přijímačky na školy bez NSZ Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přijímačky na školy bez NSZ /

odvolání furt nic

 
lalka
Návštěvník
# | Zasláno: 3 zář 2009 16:25
Reagovat 
grrr... furt žádný výsledky odvolání ani na VŠE (arts management), ani na FSV - mark.komunikace a P.R. .... to aby člověk čekal rok:(,přitom ty jejich všechny lhůty už dávno uběhly
Návštěvník
# | Zasláno: 6 zář 2009 11:01
Reagovat 
FSV lhůta neuběhla, zasedají zítra.
lalka
Návštěvník
# | Zasláno: 6 zář 2009 21:14
Reagovat 
to znamená, že se zejtra rozhodnou, nebo to potrvá dalších X dnů?
Giny
Návštěvník
# | Zasláno: 9 čvn 2015 17:55
Reagovat 
Ahoj,

nebyla jsme přijata na Arts management na VŠE z kapacitních důvodů a nevím, jaká je bodová hranice, kde přesně jsem? Neporadíte, kde to zjistit a jak a kdy přesně si mám podat odvolání.

díky
Návštěvník
# | Zasláno: 9 čvn 2015 23:58
Reagovat 
Ahoj, i když s tímhle nemám nic společného, zkusil jsem to najít.. To, kde přesně jsi, se (alespoň podle mne) nedozvíš, každopádně bodová hranice je 214 (s tím, že z každého dílčího testu musíš mít alespoň 50 bodů), takže můžeš porovnat. Pokud ti to nestačí, odvolání samozřejmě podej, za to nic nedáš. Cituji: "Vzor žádosti o přezkoumání rozhodnutí o nepřijetí je umístěn na Úřední desce fakulty". Ohledně odvolání si zavolej když tak na studijko. Viz http://fph.vse.cz/vyhlaseni-vysledku-prijimaciho-rizeni-do-bakalarskeho-studia-na-fph /
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.