Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přijímačky na školy bez NSZ Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přijímačky na školy bez NSZ /

Filmová věda - FF UPOL

 
dragolis
Člen
# | Zasláno: 5 bře 2016 15:54
Reagovat 
Zdravim,

hlasim sa na FF UPOL obor Filmova veda a k prijimackam maju napisane nasledovne:

Uchazeč zašle na adresu katedry poštou nejméně dva týdny před konáním ústního pohovoru seznam cca 50 zhlédnutých filmů, seznam přečtených odborných prací a vlastní samostatnou odbornou práci (tou může být recenze, analýza filmu či televizního seriálu, portrét osobnosti, historická práce apod., v rozsahu max. 10 stran).

Ste tu niekto z filmovej vedy, kto by mi vedel povedat, co myslia tou vlastnou samostatnou odbornou pracou? Pretoze ja sa nejak necitim na to, aby som napisal ODBORNU pracu na niekolko stran. Jasne, dokazem napisat nejaky kratsi subjektivny nazor na zhliadnuty film na 2 stranky. Ale nie aby odo mna cakali nieco take, ze ma musia obmedzovat 10imi stranami.

Ak mate ktokolvek skusenost s prijimackami na film, tak sa prosim ozvite. Diky moc. :)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.