Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přijímačky na školy bez NSZ Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přijímačky na školy bez NSZ /

Psychologie FF Muni

 
Adel
Člen
# | Zasláno: 13 čvn 2016 17:36
Reagovat 
Zdravím =)

Byla jsem na pohovoru na fildě v Brně a opravdu mě ničí to dlouhé čekání. Říkala jsem si, že bychom si mohli takto zkrátit ty nemilosrdné dva týdny =)

Takže byli jste tam někdo? Jaký z toho máte pocit? A co názor na fildu obecně?
Návštěvník
# | Zasláno: 18 čvn 2016 09:15
Reagovat 
Ahoj, taky jsem byla na pohovoru a už mám nervy v kýblu z toho dlouhýho čekání, pořád kontroluju přihlášku, jestli to tam náhodou nebude dřív :D
Pocity takový nijaký...třeba v Olomouci jsem měla hodně dobrej pocit, ale tady vůbec nevím
Návštěvník
# | Zasláno: 23 čvn 2016 16:26
Reagovat 
Ahoj, take uz me to cekani nebavi. Navic taky vam rikali,ze vysledky budou do 23.,cili do dvou tydnu a stale nic? Jsem tedy zvedava,jestli to do dnesniho vecera bude :)
Návštěvník
# | Zasláno: 24 čvn 2016 10:39
Reagovat 
Jo, na pohovoru mi bylo sděleno, že za 14 dnů to bude v e-přihlášce a teď se na ISu v diskuzi dovídám, že až 28. a ani o den dřív...
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.