Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přijímačky na školy bez NSZ Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přijímačky na školy bez NSZ /

Institut mezioborových studií v Brně

 Stránka:  1  2  3  »» 
Návštěvník
# | Zasláno: 7 pro 2009 17:28
Reagovat 
Ahoj, chtěla bych si dát přihlášku na IMS v Brně - obor Sociální pedagogika/bakalářské studium. Přijímací zkouška - odborný test a test zahrnující otázky všeobecného přehledu(oblast filozofie, psychologie, sociologie a práva. Test všeobecného přehledu je zaměřen k aktuálním sociálním, ekonomickým a politickým problémům a k základním historickým a kulturním odkazům). Nemáte nějaký materiály k přijímačkám(vzorový test)? Nebo nějaké postřehy ke studiu?
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 11:03
Reagovat 
Postřehy ke studiu? Na soukromé škole? Ha ha ha!
Pavnav2
Člen
# | Zasláno: 16 pro 2009 11:23
Reagovat 
Co ti prijde na soukromych skolach k smichu?
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 12:22
Reagovat 
Pavnav2

Já to odhaduju tak, že na soukromých školách nic. Ale vazba "studium na soukromé škole", ta už je dost komická. Něco jako "studium ve zvláštní škole". :)
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 12:53
Reagovat 
Já mám jeden postřeh k tobě ...jsi pěknej blb...to není soukromá škola...je součástí UTB ve Zlíně...pro příště NEREAGUJ...když o tom nic nevíš...ty jsi vyšel asi ze zvláštní školy...
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 13:20
Reagovat 
UTB ve Zlíně je taky škola třetí kategorie, o tom žádná. Uznávám ale, že většina soukromých škol je až tak čtvrté nebo páté. Ale tak každý nemůže být tak chytrý, aby mohl studovat pořádnou školu a když chtějí všichni mít VŠ, musí holt většina studovat i ty horší školy.
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 13:32
Reagovat 
Tak studuj ty nejlepší školy a budeš pro všechny báječnej a jedinečnej :o)))). Ta tvoje povrchnost a namyšlenost je nepopsatelná...to tě učili taky na těch prestižních univerzitách...to si taky zaslouží diplom..:o))).
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 13:39
Reagovat 
Je jasné, že když většina studuje ty horší školy, že si klidně i odhlasuje, že jsou stejně dobré jako ty lepší :-)
Na tom není nic divného, většina studentů českých vysokých škol by klidně demokraticky odhlasovala, že třeba fyzika nebo matematika je zbytečná a měla by se zrušit. :-)
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 13:56
Reagovat 
Kdyby blbost nadnášela, tak ty lítáš jako holubička :o)). Třeba jednou dospěješ a poznáš, že jsou v životě důležitější věci, než vystudovaná prestižní škola nebo jakákoliv jiná.
Končím tuto diskuzi a měj pěkné studijní Vánoce. :o))))
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 14:03
Reagovat 
Návštěvník

Určitě jsou důležitější věci než vystudovaná škola. Ale tady se bavíme o té méně důležité stránce života - o vystudování vysoké školy. To jako jenom proto, že jsou důležitější věci něž mobily, nesmíme diskutovat o mobilech? Nebo proto, že jsou důležitější věci než šminky, nesmíme diskutovat o šminkách? Tvůj příspěvek postrádá logiku, což ale u studenta UTB není nic moc divného.
Návštěvník
# | Zasláno: 16 pro 2009 14:27
Reagovat 
No v prvním příspěvku jsou položeny snad přesné otázky...jestli jsi je nepochopil, tak to je mi líto, to jsi teda student UTB:o))). Už na záčátku jsi blábolil o soukromé školy a dále to pokračovalo...Otázky byly směřovány spíše na studenty, co studují tuto školu. Žádném v tvém názoru jsem nezaregistrovala odpověď na otázky. Když si tady zvyšuješ svoje ego, tak prosím :o))).
Návštěvník
# | Zasláno: 17 čvn 2010 15:22
Reagovat 
Ahojík, máte někdo zkušenost s Žádostí o přezkoumání rozhodnutí o nepřijetí na IMS Brno - obor Sociální pedagogika(bakalářský). Kolik asi berou lidí na odvolání? A kolik je potřeba bodů?
Návštěvník
# | Zasláno: 13 srp 2010 18:52
Reagovat 
Ahoj, prodám kompletní skripta pro bakalářské studium na IMS Brno, vč. všech možných testů, pomůcek apod.
Součástí jsou i vypracované otázky k některým předmětům, vč. nově zpracovaných otázek ke státním závěrečným zkouškám (státnice v letošním roce!!).

Skripta pro semestr stojí cca. kolem 1100,- Kč, tedy celkem hodně přes 6000,- Kč za celé tři roky...

Cena za moje skripta, vč. výše uvedených materiálů - 3000,- Kč!!

Zájemci pište na e-mail: fulllm@seznam.cz
kicmi
Návštěvník
# | Zasláno: 22 pro 2010 09:37
Reagovat 
Vystudování prestižní školy ještě neznamená úspěch, znám mnoho vysokoškoláků, kteří jsou nezaměstnaní a nechopní najít uplatnění, znám mnoho vystudovaných , kteří jsou "mimoni", kteří si nikdy nedokáží najít uplatnění, jelikož jsou nepraktičtí a jsou moral insanity jako ty ( napsáno záměrně malým ). IMS je dobrá škola, studenti mají vždy uplatnění. Hodnocení škol na prestižní vč. ukazatele "počet zahraničních studentů" vymyslel idiot, který zcela záměrně poškozuje státní rozpočet jelikož zde pak studují desetitisíce zahraničních studentů zdarma, kteří následně vědomosti využijí na jiném teritoriu. Kvalitu školy určuje uplatnění studentů v praxi a to IMS v Brně má . Pokud by proběl výzkum na téma uplatnění studentů tak by se zcela určitě řadila škola k nejlepším nejen v ČR.
Návštěvník
# | Zasláno: 14 led 2011 10:02
Reagovat 
Přesně!!
 Stránka:  1  2  3  »» 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.