Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přípravné kurzy Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přípravné kurzy /

Neoficiální internetový kurz Aleph a oficiální Scio - co vybrat?

 Stránka:  1  2  »» 
Návštěvník
# | Zasláno: 15 úno 2012 17:16
Reagovat 
Narazila jsem na dva druhy internetového kurzu na OSP a nevím, který je lepší a který si vybrat. Neoficiální je Aleph - http://nsz.aleph.cz, který je levnější a oficiální je Scio - http://www.scio.cz/1_objednavky2004/polozkaDetail.asp?polozkaID=3148

Dali byste raději přednost levnějšímu, ale neoficiálnímu Alephu nebo dražšímu ale zato oficiálnimu Sciu?
Návštěvník
# | Zasláno: 15 úno 2012 17:22
Reagovat 
Aleph používá lepší vysvětlení i příklady plus si můžeš koupit jenom oddíly, které ti nejdou.
Návštěvník
# | Zasláno: 15 úno 2012 17:37
Reagovat 
No tak o tom nemusíš vůbec uvažovat a vyber si Alepha. Je lepší ve všech parametrech a i když by určitě mohl být ještě lepší, tak ve srovnání se Sciem je to zhruba jako BMW proti Dacii. :D
Návštěvník
# | Zasláno: 16 úno 2012 15:02
Reagovat 
Normální inteligentní člověk nepotřebuje vyhazovat peníze za nějaké kurzy.
Návštěvník
# | Zasláno: 16 úno 2012 15:43
Reagovat 
Aleph je lepší, daleko objemnější, ale scio má výhodu, že je lektor v ceně. U Alephu ho lze dokoupit, ale je to spíše naprosto zbytečné. Takže bych volil Aleph a to nejen kvůli ceně. Jestli ti nezáleží na ceně, tak doporučuju koupit, Aleph + sadu starých testů od scia, kde si dobře vyzkoušíš časový nátlak a reálné úlohy.
Návštěvník
# | Zasláno: 16 úno 2012 15:59
Reagovat 
Já jsem měla kurz od SCIA na OSP i ZSV a byla jsem naprosto spokojená, protože mi obě zkoušky dopadly na první pokus fakt dobře a už nemusím utrácet za další termíny. A navíc se v kurzu vyskytovaly podobné nebo skoro stejné otázky jako v ostrém testu (OSP).
Bnsh
Člen
# | Zasláno: 16 úno 2012 17:57
Reagovat 
Internetové kurzy od SCIO mi přišly upřímně naprosto na nic. Aleph jsou o poznání lepší, hlavně mají vysvětlení u jednotlivých otázek, což je velká výhoda. U verbálního oddílu jsou i scio kurzy ok, ale u analytického a kvantitativního vedou jednoznačně Aleph, plus jsou myslím levnější.
Návštěvník
# | Zasláno: 16 úno 2012 18:21
Reagovat 
Já jsem měla prezenční kurz od SCIA a ten byl dobrý, ale ty internetové kurzy byly rozhodně lepší od Aleph, takže pokud internetové kurzy, tak já doporučuji Aleph, už jenom kvůli tomu, že za nižší cenu mi daly rozhodně víc.
Návštěvník
# | Zasláno: 16 úno 2012 19:31
Reagovat 
Návštěvník:
scio má výhodu, že je lektor v ceně. U Alephu ho lze dokoupit, ale je to spíše naprosto zbytečné.

U Scia je lektor v ceně u kurzu za 780 Kč (1 hodina lektora). Aleph i po dokoupení hodiny lektora vychází o dost levněji. Myslím ale, že lektora je docela zbytečné si kupovat, leda pokud máš nějaké nejasnosti, se kterými ti nikdo nedokáže poradit. Z mé půlhodiny jsem využil asi 6 minut. :-)

Pokud jde o kvalitu kurzu, Aleph jednoznačně vede. Vůbec bych se nebál toho, že je "neoficiální", protože je fakt dobrý.
Aleph.cz
Moderátor
# | Zasláno: 17 úno 2012 08:08 | Změnil(a): Aleph.cz
Reagovat 
Děkujeme za pochvaly. :-) Snažíme se naše kurzy dělat tak, aby byly o něco lepší a o něco levnější než konkurence, abyste měli důvod si vybrat právě ty naše. A jsme rádi, když jste s nimi spokojeni.
Návštěvník
# | Zasláno: 19 úno 2012 14:25
Reagovat 
Děkuji všem za názory, koupila jsem si podle vašich tipů Alepha a doufám, že mě nezklame. :-)
Zatím se mi líbí, co jsem se stihla podívat.
Návštěvník
# | Zasláno: 16 kvě 2012 01:38
Reagovat 
tak fajn, blizi se posledni termin, zkusim si tedy koupit internetovy kurz od Alephu... jen jsem se chtel zeptat, jake mate zkusenosti s inter. kurzem od scii na zsv, pokud jsem se dival dobre, tak aleph, nabizi jen osp+r
Návštěvník
# | Zasláno: 16 kvě 2012 08:36
Reagovat 
Díky sciovýmu zsv jsem ten test udělala na 85, ale procházela jsem to tak tři měsíce a dělala si z toho zápisky, tak si nejsem moc jistá, jestli to za dva týdny stihneš.
Návštěvník
# | Zasláno: 19 říj 2013 16:51
Reagovat 
kurzy aleph jsou na HOVNO
Návštěvník
# | Zasláno: 19 říj 2013 17:57
Reagovat 
:D na hovno nejsou ...
 Stránka:  1  2  »» 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.