Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přípravné kurzy Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přípravné kurzy /

Přípravný kurz jaknavysokou

 
jitulli
Člen
# | Zasláno: 11 čvc 2013 14:39
Reagovat 
Ahoj,
slyšeli jste už o tomhle přípravném kurzu? http://www.jaknavysokou.cz/kurzy/pripravny-kurz-na-pravnicke-vs/ Zalíbil se mi, ani nevím proč. přitom jsem o něm na internetu skoro nic nešla, na rozdíl od jiných kurzů. Cena je vyšší, ale je tam 105 hodin, což je dost. No nevím, bojím se utratit 6k, když nevím, o co jde..
Návštěvník
# | Zasláno: 11 čvc 2013 17:21
Reagovat 
Jakožto student PF a úspěšný absolvent NSZ ti můžu říct, že to jsou vyhozené peníze ;).

1. Na Scio OSP se přípravíš mnohem lépe pomocí kurzu na internetu (buď od SCIO nebo od ALEPH.cz) za asi 600 Kč, doma si projdeš ty úlohy, všechny jsou okomentované a vysvětlené. K tomu taky testy z předchozích let, ty jsou různě na uloz.to apod.

2. Na ZSV se musíš připravit z knih(y), základem je Odmaturuj ze ZSV a k tomu musíš mít odjinud Evropskou Unii (stačí wikipedie) a tu moderní historii (jestli máš dějepis na gymplu, použij to, pokud ne, kup si Odmaturuj z dějepisu 2).
Taky ale pomůže podívat se na staré testy.

3. část toho kurzu (Dále náplní kurzu jsou: Právní logika, Základy práva a právní terminologie, dějiny práva, atd.) je úplně na nic, to netuším, proč tam cpou...

A taky moc nechápu, jestli to je příprava na TSP i OSP najednou? Možná ale jo - pro někoho, kdo by se chtěl hlásit i do Brna i do Prahy/Olomouce...

Podtrženo a sečteno, nekupuj si to. Nevyplatilo by se to ani třeba za 3000, natož za 6000.
Návštěvník
# | Zasláno: 11 čvc 2013 17:38
Reagovat 
Víte hovno.
Tento kurz je výbornej!
jitulli
Člen
# | Zasláno: 12 čvc 2013 10:00
Reagovat 
11 čvc 2013 17:21
Ok, díky. Knížky už mám objednané, ten internetový kurz od alephu si koupím taky. Jen jsem si říkala, že bych nerada něco podcenila a třeba by mi to mohlo pomoci, ale jak to tak vidím.. :) asi to bude stačit.
Každopádně děkuji moc za tvůj názor ;).
11 čvc 2013 17:38
To je super, že víme hovno, ale co kdyby jsi radši své tvrzení nějak odůvodnil/a? Jen kvůli tomu, že mi bude někdo říkat, že vím hovno (což asi o přípravných kurzech vím, když se na to tady ptám) a že "Tento kurz je výbornej!", tak si ho nepůjdu ihned koupit. Takže nějaké odůvodnění?
lulamae
Člen
# | Zasláno: 12 čvc 2013 11:20
Reagovat 
Súhlas s Návštevníkom 17:21.
Za tie peniaze, bez akýchkoľvek referencií...
Ono ani žiadne nebudú, spoločnosť, ktorá to priamo realizuj bola založená k 4.3.2013 -> https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypis?subjektId=isror%3a27865&typ=full&klic=8bmv45 , sídli na Kaprovej 14 v Phe (schránková budova, len poskytujú sídla, take tam nikoho nenájdeš osobne, keby chceš niečo reklamovať)

Názor si urob sama.
Ak chceš len na UK, tak hore máš návod.
Ak chceš aj na MU, tak ich TSP sú zdarma na webe (zadania, riešenia, návody na najprefláknutejšie úlohy a princípy). Nemusíš nikomu cvakať.
Návštěvník
# | Zasláno: 12 čvc 2013 14:26
Reagovat 
jitulli

Kurz za 6000, to jsou vyhozené peníze. Bez debat. Jinak, stačí se podívat na tu stránku a moc důvěry to ve mně nevzbuzuje. Jednak jsou tam nevěrohodné obecné řeči o tom, kdo kurz vede a potom úplně komická část o jakési "unikátní certifikované metodě 5P".

Opravdu by mě zajímalo, kdo tuto superunikátní metodu certifikoval. :-))

Celkově je to nevěrohodné a pokud chceš platit za přípravný kurz, vybíral bych něco s referencemi. Ale napřed bych si zjistil, na co zhruba mám i bez kurzu s pomocí loňských testů a percentilových tabulek. Toť můj názor.

Honza
Návštěvník
# | Zasláno: 13 čvc 2013 20:03
Reagovat 
Nejlepší kurz je:
https://www.facebook.com/groups/141019029406036/
ti umí žít
Tom22
Návštěvník
# | Zasláno: 7 dub 2015 15:24
Reagovat 
Musím říct, že tady jsou to názory lidí, kteří žádný kurz neabsolvovali. Já jsem osobně kurz od jaknavysokou.cz absolvoval a byl jsem nad míru spokojen. Výuka a lektoři byli perfektní, vysvětlili nám postupy řešení tak, že to člověk pochopí, dostali jsme studijní matriály, procvičovali velké množství úloh. Mě osobně to hodně pomohlo u přijímaček, člověk pak na ty úlohy jen koukl a hned věděl jak to má řešit. Čas u přijímaček při tom hraje velkou roli, každá minuta rozhoduje. Navíc se mi líbil jejich osobní přístup, starali se o nás perfektně, vždy pohotově reagovali a uměli vyjít vstříc. Co jsem mluvil s bývalejma spolužákama, tak ti jinde takový přístup a kvalitu výuky neměli, spíš pak moc nechodili, že jim to moc nedává, tomuhle pak říkám vyhozený peníze. Já si myslím, že za ty peníze jsem od nich dostal maximum k přípravě a hlavně jsem se na školu dostal. Přeji Vám hodně úspěchů u příjímaček.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 dub 2015 00:20
Reagovat 
Ad jaknavysokou.cz:
Ptám se, jak může radit někdo, kdo
- provozuje své stránky na doméně zdarma (webnode.cz), používá freemail (email.cz), což je u firmy známka naprostého amatérismu;
- má své stránky naprosto neoptimalizované pro mobilní zařízení;
- má v textu gramatické chyby?
Protože takoví lidé, pokud nedokážou udělat důvěryhodný projekt, (kvalitní) VŠ jistě nemají...
Návštěvník
# | Zasláno: 19 dub 2016 20:59
Reagovat 
Ahoj,

já osobně jsem byla s kurzem na práva moc spokojená, dostali jsme studijní materiály s velkým množstvím testových úloh k procvičení, výuku vedli opravdu oborníci, zejména na logiku a numeriku, lektor byl naprosto skvělý, vše bezvadně vysvětlil, i na verbální myšlení jsme měli též skvělého lektora, který měl supr přístup a vše vysvětlil tak, že jsem to pochopila i já. :))
Návštěvník
# | Zasláno: 26 čvn 2017 14:25
Reagovat 
Já jsem přípravný kurz na práva absolvovala u Jaknavysokou.cz a bez problémů jsem se na práva dostala. Lektoři byli suproví, perfektně mi to vysvětlili. Informací na internetu je hrozně moc a vyznat se v tom a pochopit, jak se správně připravit na přijímačky je fakt těžké. Na kurzu mi vše rovnou vysvětlili při procvičování velkého množství úloh, které jsme rozebírali, a já se nemusela zabývat tím, na co se připravovat, prostě nás připravili na to, co je opravdu ke zvládnutí přijímaček potřeba .... Veronika P.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.