Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přípravné kurzy Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přípravné kurzy /

Přípravný kurz na přijímací zkoušky z ekonomie (JU EF České Budějovice)

 
Návštěvník
# | Zasláno: 8 úno 2014 01:55
Reagovat 
Kurzy jsou určeny převážně pro zájemce o studium v navazujících magisterských oborech na Ekonomické fakultě, kteří přechází z jiných vysokých škol či jiných oborů v rámci EF.

Částečně může být tento kurz vhodný i pro zájemce o přípravu, výuku Ekonomie na státní závěrečné zkoušky, ale této problematice bude vyhrazený jiný typ přípravných kurzů.

Ekonomická fakulta nabírá rok od roku méně studentů než v jiných letech, proto o přijetí rozhoduje doslova každý bod. Z tohoto důvodu není moudré spoléhat jen na vlastní přípravu, ale využít i ostatních nabídek.

Více info na: www.profi-education.cz

http://www.profieducation.cz/prijimacky-ef
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.