Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přípravné kurzy Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přípravné kurzy /

Lidi, kteří máte kurzy od Alepha

 
Návštěvník
# | Zasláno: 25 úno 2014 20:18
Reagovat 
Lidi, co jste už byli na NSZ a máte kurzy od Alepha, poradíte mi? Je v těch kurzech opravdu to, co potom na přijímačkách? Pomůže to k přípravě na OSP?
Návštěvník
# | Zasláno: 25 úno 2014 20:37
Reagovat 
Návštěvník:
e v těch kurzech opravdu to, co potom na přijímačkách?

Tu otázku nemůžeš myslet vážně, viď že ne?
Návštěvník
# | Zasláno: 25 úno 2014 20:47
Reagovat 
Návštěvník:
Tu otázku nemůžeš myslet vážně, viď že ne?

Proč? Nemyslím přesné příklady. Myslím jestli se naučím to, co je pak na přijímačkách. Přece jenom není to od SCIA, takže se můžou splést, ne?
Návštěvník
# | Zasláno: 25 úno 2014 22:57
Reagovat 
Já kurzy od Alepha mám a můžu říct, že mi to celkem pomohlo.. Na prvním termínu OSP jsem měla z logického oddílu percentil 56 a na druhým 98, takže zlepšení tam je... Některé úlohy, se kterými jsem si nevěděla moc rady, jsou tam pěkně vysvětlené a díky nim jsem našla i nejrychlejší způsob řešení... Myslím, že co se týče těchto kurzů, tak jsou jedny z nejlepších.. Například s kurzy od scií se to nedá srovnávat...
Návštěvník
# | Zasláno: 25 úno 2014 23:40
Reagovat 
Pokud chceš do něčeho investovat, tak kurzy od Alepha jsou asi to nejlepší, do čeho má cenu dávat prachy. Je to tam opravdu dobře popsané, vysvětlené. Mně pomohly k lepšímu percentilu ve všech 4 oddílech. Sice ne z 56 na 98, ale v průměrném percentilu "jenom" ze 73 na 91, ale mělo by to stačit.
Návštěvník
# | Zasláno: 26 úno 2014 17:56
Reagovat 
Kdy a kde se konají kurzy od Alepha? Promiňte, jestli se hloupě ptám, jsem už několik let ze školy. Dala jsem si přihlášku na právnickou fakultu Olomouc, 17. března mám mít přijímací zkoušku a trochu mě zaskočilo, že mám dělat nějaký test obecné studijní předpoklady. Moc o tom zatím nevím a hledám všechny informace.
Děkuji, Radmila.
Návštěvník
# | Zasláno: 26 úno 2014 23:49
Reagovat 
Návštěvník:

Kdy a kde se konají kurzy od Alepha?

Kurzy od Alepha se nekonají nikde. Jsou to internetové kurzy, které si můžete objednat přes internet. Najdete je tady: http://nsz.aleph.cz

Přímo přehled kurzů je pak tady: http://nsz.aleph.cz/scio-testy-kurzy.html
Návštěvník
# | Zasláno: 2 bře 2014 18:31
Reagovat 
Mockrát děkuji za odovědi, internetové kurzy jsem si už koupila a učím se podle nich. Snad mi to pomůže. Zatím mi připadají docela srozumitelné a přehledné.
Radmila
Návštěvník
# | Zasláno: 13 bře 2014 12:12
Reagovat 
Taky jsem měla internetového Alepha k přípravě na Scia a pomohl mi víc jak celý prezenční kurz od nejmenované firmy.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.