Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přípravné kurzy Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přípravné kurzy /

prezenční kurz scio osp

 
Návštěvník
# | Zasláno: 14 zář 2014 11:52
Reagovat 
Chtěl bych se prosím zeptat, zda máte někdo zkušenosti s oficiálním prezenčním kurzem od scio, který je zaměřený pouze na osp. Díky za odpovědi.
Návštěvník
# | Zasláno: 14 zář 2014 12:11
Reagovat 
Jo, jsou to vyhozený peníze. SCIO jsou zloději.

Nemáš zač.
Návštěvník
# | Zasláno: 14 zář 2014 13:06
Reagovat 
Mohl bys mi prosim svojí odpověď trochu zdůvodnit ?
Návštěvník
# | Zasláno: 14 zář 2014 13:41
Reagovat 
Protože se tam prostě nic nenaučíš. Mnohem lepší (a levnější) máš třeba tady ty internetový kurzy od Alephu. Byl jsem v Hradci Králové a fakt to jsou vyhozený peníze. Radši investuj na ty internetový kurzy a postahuj si SCIA z minulých let na uloz.to.

Zkrátka a dobře jsou ty prezenční kurzy K NIČEMU!
Návštěvník
# | Zasláno: 17 dub 2015 10:54
Reagovat 
No já teda nevím jakou máte osobní zkušenost, ale já byla na prezenčních kurzech osp od scia a byly super. Jsem strašně ráda, že jsem na ně šla. Náš lektor byl super a dost nás toho naučil, navíc neměl problém nám něco dovysvětlit, když jsme to na výuce nepochopili. Takže já doporučuji, ale zsv kurzy jsou ztráta času to rozhodně ;).
Staromladystudent
Člen
# | Zasláno: 6 úno 2016 18:53
Reagovat 
Nebyl tu nekdo v Ostrave, Olomouci a Brne primo od SCIO? Momentalne vaham mezi temito 3 lokality, ktere jsou ve stejny termin a tudiz to musi zakonite pokud neoplyvaji schopnosti klonovani ucit jini lektori.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.