Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Přípravné kurzy Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Přípravné kurzy /

BALÍČEK PRÁVA KamPoMaturitě.cz - nikdy víc

 
Návštěvník
# | Zasláno: 9 kvě 2017 21:52
Reagovat 
Chtěla bych se s vámi všemi podělit o svoji zkušenost s kurzem pořádaný "Amosem" - ze stránky www.kampomaturite.cz, protože já sama jsem dala na recenzi na internetu, tak mám takovou vnitřní povinnost se se všemi podělit o tenhle zážitek - ve zkratce, fakt špatně investované peníze (8270,-)

Moje delší delší verze pro všechny, co nad tím uvažují - program slibuje:
příprava na testy NSZ SCIO (vcelku fajn, vysvětlí strukturu, povedou se hodiny debaty o tom, jak to bylo v roce 2007, 2008, 2009, 2010..)
příprava na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity (to se dělá zhruba někdy od března)
příprava na testy ZSV (učebnici si stejně musíte přečíst sami)
naučíte se strategii řešení testů (ne, nenaučíte)
řešení typových úloh (typové úlohy - jedna typová úloha a to jsou zebry)
návody na přípravu (???)
učebnice k přípravě ověřené našimi lektory i studenty (ABSOLUTNĚ ZBYTEČNÉ, KOUPENO A NEOTEVŘELA JSEM TO, týká se to spíše Brna..)
program GARANCE a zaslání učebnic zdarma (šílené podmínky ke splnění garance - napsání testu na nějaký %, nesmíte se hlásit nikam jinam než na 4 právnické a máte povoleno zameškat jen 1 blok)

+ naslibované info o lektorech:
Informace o lektorech:
Naši lektoři jsou odborníci s pedagogickou praxí a zkušenostmi a předají Vám cenné informace o přijímacích zkouškách. Často jsou také autory učebnic a publikací určených k přípravě na tyto zkoušky. Díky optimální velikosti studijních skupin mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů a proberou s Vámi náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu. Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Realita byla taková, že neexistoval žádný osobní přístup, jelo se podle zajetý osnovy z roku 2006, zhruba tak 10x v úseku 60 min mluvil lektor o tom, jak se Scia vyvíjela, ale na otázku, kdy je dělal naposledy on sám, tak nebyl schopný odpovědět - nejlepší na tom bylo, že má vystudovanou FF UK..
Zmiňovaná osnova vůbec nebyla přizpůsobena roku a konáním NSZ, učitel nedokázal předávat žádné jiné "znalosti"/"tipy"/"triky" než řešené příklady, u kterých, když ztratil postup řešení, nedokázal vysvětlit, proč to je tak a tak..
První dvě lekce byly asi fajn, po zbytku každý počítal, kdy už budeme moci odejít. Pokud ve třídě byl někdo mnohem pomalejší, jak ostatní, zastavilo se vše kvůli jednomu člověku, který očividně underperformoval, ale to bylo úplně jedno - hlavně, že se o něčem mluvilo a o něčem diskutovalo, přestože to bylo absolutně bezvýznamné ..
A to se bavím jen o OSP!
Kombinace se ZSV byla taková, že celý ten blok byl promlumlanej nějakým právníkem, který to chtěl mít za sebou tak rychle jako my.
Nepodotýkám, že oba měli vadu řeči, která nás dováděla k šílenství všechny.
Nebo že lektor přišel i opilý, což byla poslední kapka a i přes ubrečenou stížnost jsem nedostala už ani žádnou odpověď..

Ze začátku to vypadalo slibně, posílali nám i informační maily, co se dělo na lekcích, ale postupem času (asi když měli všichni zaplaceno) i tohle opadlo a e-mail měl i měsíc zpoždění.
Pokud vám tedy letošek nevyšel a nebo se chystáte hlásit příští rok - rozhodně nedoporučuji, nakonec se toho člověk stejně naučí nejvíce sám, investujte do toho ten čas, najděte si starý testy, kupte si cvičebnice a jste v suchu.
Ještě můžu doporučit Aleph, ze zoufalosti jsem si ho den před NSZ zakoupila a litovala, že jsem se k tomu nedostala dřív, vyberete si, co chcete zlepšovat, měří vám čas, ke kapitolám se můžete vracet atd.

To je asi všechno, děkuji za pozornost a konec hlášení.
Návštěvník
# | Zasláno: 10 kvě 2017 20:59
Reagovat 
všechny tyhle kurzy jsou zlodejina. povazuju je za lehce nemoralni, protoze proste zneuzivaj zoufalstvi lidi, ktery jsou nesamostatny a nedokazou se pripravit sami. jsou k sehnani testy minulych let, ted uz je dokonce sami davaj na jejich stranky, pripadne existuje ucebnice za par stovek. lidi ktery nejsou schopny se pripravit na scia sami jsou nepouzitelny. jako pardon, ty priklady jsou leta stejny, zaklady dejepisu mel snad kazdej a ten zbytek jako psychologie a politologie je treba 10 a4 stran. a nekdo zaplati pres 8 tisic? jejich chyba. sorry jako :-D

nic proti tobe, aspon mas zkusenost.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.