Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Scio testy - hledám / chci se zbavit Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Scio testy - hledám / chci se zbavit /

Sháním materiály OSP + ZSV SCIO

 
Kroywen
Člen
# | Zasláno: 31 led 2017 16:40
Reagovat 
Dobrý den,
Sháním materiály k přijímacím zkouškám ze ZSV a OSP na VŠ. Pokud máte něco k dispozici tak mi zde prosím napište. Beru snad vše! :)

Děkuji
Návštěvník
# | Zasláno: 8 úno 2017 15:23
Reagovat 
Ahoj, mám k dispozici cvičebnice OSP a ZSV, testovou knihu OSP, testy ZSV a OSP a nějaké vypracované okruhy na ZSV. Vše je tedy v elektronické podobě, ale aspoň něco :D Budeš mít zájem? :)
Návštěvník
# | Zasláno: 5 kvě 2017 16:39
Reagovat 
Ahoj, také nabízím aktuální i testy z minulých let a materiály ke kurzu k OSP a ZSV. V případě zájmu: annaza01@seznam.cz
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.