Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Scio testy - hledám / chci se zbavit Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Scio testy - hledám / chci se zbavit /

OSP, ZSV testy prodám

 
JanaK
Člen
# | Zasláno: 25 kvě 2017 10:53
Reagovat 
Prodám asi přes 50 testů online ZSV a OSP, cena 130, email: janakoblasova@email.cz
mě to dost pomohlo OSP jsem měla 92,5 a ZSV 97,33 a to hned v prosincovém termínu :)
Návštěvník
# | Zasláno: 2 čvc 2017 09:59
Reagovat 
Ahoj :)
Prodám originální učebnice SCIO OSP 2016/17 a SCIO ZSV 2016/17, díky nim jsem se dostala na pražská práva. Učebnice nejsou popsané propiskou ani zvýrazňovačem, top stav! Zájemcům mohu ke cvičebnicím darovat i testy ze všech letošních termínů (ale ty jsou bohužel popsané centrofixem). Pokud máte zájem pište na email zaziedanslametro@seznam.cz
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.