Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Scio testy - hledám / chci se zbavit Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Scio testy - hledám / chci se zbavit /

Příprava k přijímačkám

 
NSZ Scio
Návštěvník
# | Zasláno: 26 zář 2017 21:26
Reagovat 
Nabízím balíček k přijímačkám na VŠ, především příprava na NSZ (ZSV, OSP), navíc také pedagogika a psychologie k přípravě na přijímačky.

Balíček:

1. psychologie
2. zdravověda (k psychologii)
3. právo (a celkově ZSV, vlastní výpisky z učebnic dějepisu + ze cvičebnice ZSV od společnosti SCIO + zpracované výpisky Odmaturuj ze ZSV, dále výpisky z přípravných kurzů od společnosti Tutor, podrobné výpisky + shrnutí, "výcuc" ZSV k pravidelnému opakování)
4. pedagogika
5. testy OSP včetně správných odpovědí (+ u některých řešení)
6. bonus: prezentace ZSV z kurzu

Cena 300 Kč. Zasílám jako celek.
Kontakt: kimberly1995@seznam.cz


Poznámka: Nabízím také cvičebnici ZSV, učebnici Odmaturuj ze ZSV, zpracované otázky ke zkouškám v prvním ročníku práv, učebnice dějepisu a učebnice pro první ročník práv (TNH, Ústavní právo a státověda, Případy římského praetora, Teorie práva, Dějiny českého a československého práva do roku 1945, Jan Kosek = Věda to je určitě, ale o čem?)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.