Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Diskuse o nových státních maturitách Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Diskuse o nových státních maturitách /

Státní maturita NĚMČINA NIŽŠÍ

 
Návštěvník
# | Zasláno: 3 čvn 2011 16:08
Reagovat 
Ahoj, nepřišlo mi to moc těžké, ale mám tam pár nejasností..třeba nevím, co mělo být správně v 1. části čtení u těch psů z Německa, které si brali angličtí policisté..dala jsem teda to, že psi nerozumí anglickým povelům. Dále také u poslechu ve 4. části nevím, zda ti dva lidé jeli pozdějším vlakem, protože dlouho spali nebo proto, že zapomněli lístky?
Návštěvník
# | Zasláno: 3 čvn 2011 16:10
Reagovat 
Jo ale zapomněla jsem podotknout, že to poslední cvičení ve čtení o těch čápech bylo docela těžké, určitě horší, než na generálce.
Návštěvník
# | Zasláno: 3 čvn 2011 20:24
Reagovat 
Ti psi nerozuměli anglickým povelům,to si myslím že je správně a já jsem dala že nestihli vlak,protože dlouho spali.To s těma čápama mi taky přišlo hodně těžký,to byla docela tipovačka.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.