Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Diskuse o nových státních maturitách Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Diskuse o nových státních maturitách /

Jaký level maturity si zvolíte?

 
skyisthelimit
Člen
# | Zasláno: 11 pro 2011 15:18
Reagovat 
Ahoj, priblizne zitra uz bychom meli odevzdat vyplnene maturitni prihlasky a ja se stale nemuzu rozhodnout..snad bych byla i radsi,kdyby reditel naridil povinne vyssi. V podstate inklinuju k vyssim, v pripade uspechu by mi to dalo 5bodu navic na prf uk, ale jine skoly to nezohlednuji.. A je to proste asi stres navic. Jak to vyresite vy?
Návštěvník
# | Zasláno: 11 pro 2011 17:40
Reagovat 
Já dal vyšší. Právě kvůli případným 10 bodům (nikoliv 5b.) a hlavně mě to třeba donutí víc se na to připravit.
Návštěvník
# | Zasláno: 11 pro 2011 21:41
Reagovat 
Jistota je jistota... Ty body na PFUK mě asi moc nevytrhnou, zatímco dělat maturitu někdy na podzim nebo o rok později by mi poměrně změnilo život :D. Ta čeština může být pěkně zákeřná a já na čtení krásné literatury nikdy nebyl.
andrea
Návštěvník
# | Zasláno: 19 dub 2012 15:50
Reagovat 
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.