Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Diskuse o nových státních maturitách Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Diskuse o nových státních maturitách /

škrtání v písemné práci (slohu) ČJ

 Stránka:  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  »» 
geryeo
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 14:57
Reagovat 
Dobrý den, dneska jsem psal maturitu, písemnou práci (sloh) z českého jazyka a v tom stresu a nervozitě jsem občas škrtal slova i věty občas. Písmo mám čitelné, to by nelěl být problém. Chci se zeptat jestli nevíte, zda to není nějak závažná věc a jestli nehrozí, že se nebude text hodnotit... Díky
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 14:59
Reagovat 
neboj. škrtat se určitě může. taky jsem sem tam nějaký nevhodně zvolený slovo upravila. bude to číst nnormální člověk, takže pokud to máš úhledně, bude to v pohodě.
geryeo
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:08
Reagovat 
doufám, že ten co to bude opravovat bude trošku schovívavý, protože ke konci jsem nestíhal a škrtal dost věcí...
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:11
Reagovat 
co jste psali za téma? A jak to vidíte? Já jsem měla úvahu, skoro jako všichni u nás ve třídě. Slova jsem dodržela, téma snad taky, a fakt doufám, že to uznají jako úvahu (ale měli by). Každopádně, vzhledem k tomu, že jsem vždycky měla ze slohu 1, výjimečně 2, tak jsem fakt trochu nervózní, přijde mi, že to byly hrozný témata...
geryeo
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:16
Reagovat 
Vypravování o tý pověrčivosti... jenom si nejsem jistej jestli jsme měli na ten výchozí text co tam byl pčímo navázat nebo se jenom tematicky inspirovat...
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:17
Reagovat 
u nás teda moc uvaha nebyla...já jsem psala popi s té palačinky a dost lidí psalo např mitovační dopis nebo to první
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:20
Reagovat 
Chci se zeptat. Vybral jsem si taky tu úvahu jen nevím jestli jsem se dobře popral s výchozím textem. Citovali jste například ty děti nebo jste ty jejich výpovědi rozebírali? Já to vzal proste tak trochu obecně, že děti si lze koupit ale té pravé lásky se dočkáme když se jim poctivě věnujeme atd.. Styl úvahy jsem podle mě splnil dost dobře: samé ty hloupé otázky a fráze typu dle mého názoru atd., ale toho výchozího textu se bojím.
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:27
Reagovat 
psal někdo 5?
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:27
Reagovat 
prosim! psala sjem motivační dopis, nasala sjem to normalně klasicky Na hoře jako Místo a datum,pak oslovení a text.......jenže kamarad mi říkal že tam musí být i adresa odesilatele a adresata ...je topravda? Myslíte že ej to duvod, proto že jsem to třeba vubec neudělala/nesplnila?
Rodriguez
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:30
Reagovat 
Já psal na V recenzi (Moje kultovní kniha). Ostatní témata se mi vůbec nelíbila.
Tak snad to dopadne dobře, sice jsem se trochu rozepsal, ale nijak rovláčné to není.
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:32
Reagovat 
adresa by tam mela byt, ale pokud zbytek máš ok tak stale sance na 1 je.
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:36
Reagovat 
ta úvaha - psala jsem to taky spíš obecně, děti jsem přímo necitovala. Psala jsem to prostě stylem - jak děti poznají....např. tímhle........toto je taky velmi důležité........ (samozřejmě ne přesně takhle, vyjadřuju tím, jak jsem tam dala ty názory dětí. Vlastně jsem to skoro celý sestavila z toho, až ke konci jsem si něco přidala, trochu svůj názor a tak. Bála jsem se, abych neodbočila od tématu :)
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:38
Reagovat 
Díky za názor, jsem na tom podobně. Trochu jsem podcenil přípravu tak jsem moc nevěděl jak má výchozí text být pro mě výchozí a uvažovat nad tím, zda teda toho Pepíčka ta maminka pohladí levačkou a nebo pravačkou a zda i přesto jí Pepíček bude mít rád jsem vynechal.
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:40
Reagovat 
Jak měl vypadat motivační dopis? Plus nevíte zda je už někde na webu zadání?
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2012 15:44
Reagovat 
Co jste dali u toho slohovýho postupu v tom didaktickym textu? Jak tam psali o tom klukovi, co sedí na stoličce a nohy má jak loutky..?
 Stránka:  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  »» 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.