Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Diskuse o nových státních maturitách Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Diskuse o nových státních maturitách /

Maturita

 Stránka:  1  2  3  4  5  »» 
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 13:26
Reagovat 
zítra maturuji ,a zdá se mi že jsem se nic nenaučila za těch 14 dní, ale vim které otázky bych si chtěla vytáhnout v každém předmětu.. .. už se vám stalo, že jste prostě myslely na to co si vytáhnete a vytáhli jste si to?
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 13:36
Reagovat 
Mě se to bohužel nepovedlo, ale vím o lidech, co se naučili třeba jen lichý otázky a vyšlo jim to, takže to určitě zkus, myslet jen na to jedno číslo.
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 13:45
Reagovat 
Musí se mi to povést.....!!
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 13:51
Reagovat 
jo, taky du zejtra, to bude brutalni. hlavne treba kraviny co mame ve vyssi anglictine, to sou hrozny hovna. a pak mam jeste site a grafiku a to bude teprve porno :-D bude to o losu
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 14:08
Reagovat 
Tak samozřejmě vím, které otázky si chci vytáhnout xD, akorát teda nevím jestli se to povede... Už jsem si vytvořil speciální systém pokřižování před losováním, tak snad ten můj Bůh je ten pravý xD
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 14:14
Reagovat 
Maturoval jsem v pátek, po prvním předmětu ten stres opadne ;) Vylosoval jsem si takovej ten průměr: z jednoho předmětu těžká, pak lehká a pak průměry (čeština mi dala pěkně zabrat, ale nějak zázračně 9/9). Teď si jen počkat 5 dní na informaci, že mi to nedali ze slohu.
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 14:44
Reagovat 
Návštěvník:
Teď si jen počkat 5 dní na informaci, že mi to nedali ze slohu.

jo to bude bezvadny...
Návštěvník
# | Zasláno: 20 kvě 2012 18:57
Reagovat 
Ne :) ... Maturovala jsem ve čtvrtek a neměla jsem zvoleno, co bych si chtěla vytáhnout, ale usilovně jsem si přála nevytáhnout si dvě otázky, byla jsem úplně vyklepaná, když jsem tahala... A nevytáhla! :D ... HODNĚ ŠTĚSTÍ :)
Jinak mi teda ještě taky chybí sloh. Prosím, prosím, ať to vyjde! :D
Návštěvník
# | Zasláno: 21 kvě 2012 12:13
Reagovat 
To gratuluju. Já jsem asi největší smolař, protože jsem si vytáhla všechny otázky, který jsem nejvíc nechtěla. Je to vubec možný? :( Ale zvládla jsem to teda krásně..naštesti :D Až jsem se divila :D
Návštěvník
# | Zasláno: 21 kvě 2012 21:49
Reagovat 
No .. já jsem teda maturovala dnes... ty co jsem si přála jsem si nevytáhla..ale ty co jsem opravdu nechtěla tak ty jsem si také nevytáhla =D takže to byl zlatý průměr..
Návštěvník
# | Zasláno: 21 kvě 2012 21:52
Reagovat 
Já jsem si vytáhnul úplné odpadky :D. Z čj jednu z 5 co jsem "moc nechtěl", z aj jednu ze 3 co jsem taky moc nepreferoval, z jednoho odborného tak nějak průměr a z druhého odborného otázku, kterou jsem si myslel že umím skoro nejlíp (hlavně asi proto, že jsme o tom ve škole nemluvili a musel jsem si ji připravovat sám), ovšem bylo mi velice rychle ukázáno, že k té otázce neumím skoro nic, co by oni chtěli slyšet :D.
Návštěvník
# | Zasláno: 21 kvě 2012 23:07
Reagovat 
Ahoj lidi. Neuspěl jsem u profilové maturity z češtiny. Chtěl bych se zeptat, jestli můžu být podmínečně přijat na FIT ČVUT, nebo už nemám šanci. Díky za odpověď.
Návštěvník
# | Zasláno: 21 kvě 2012 23:44
Reagovat 
Návštěvník:
Ahoj lidi. Neuspěl jsem u profilové maturity z češtiny. Chtěl bych se zeptat, jestli můžu být podmínečně přijat na FIT ČVUT, nebo už nemám šanci. Díky za odpověď.

To se neptej tady, ale napiš si na studijní. Bohužel většina těch "lepších" VŠ tě neveme. :(
Návštěvník
# | Zasláno: 22 kvě 2012 03:52
Reagovat 
Já jsem teĎ upúlbě vožralej aellle mám mto zaa sebou ta potohodička je pohodovoá ad á a to dátě anějak je t oh pohoa pomáhaj atak
andreika.r
Návštěvník
# | Zasláno: 22 kvě 2012 11:40
Reagovat 
 Stránka:  1  2  3  4  5  »» 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.