Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
OSP R - Oddíl kritického myšlení Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / OSP R - Oddíl kritického myšlení /

Chcete si vyzkoušet test OSP R zdarma v internetovém kurzu?

 
Návštěvník
# | Zasláno: 6 zář 2010 16:01
Reagovat 
Ahoj, má někdo zájem zkusit si zdarma internetový kurz s novými lekcemi pro test OSP R? Chtěli bychom znát Váš názor na to, jak Vám kurz vyhovuje, po vyzkoušení stačí napsat krátkou recenzi. Zájemci mě mohou kontaktovat na jsimonides@scio.cz

Jirka Simonides
Návštěvník
# | Zasláno: 7 zář 2010 18:31
Reagovat 
Napsal jsem a žádná odpověď. Dělá si někdo srandu? :(
Návštěvník
# | Zasláno: 11 říj 2010 18:14
Reagovat 
Dobrý den, ozvalo se velké množství zájemců, například i přes Facebook. Snažil jsme se všem odpovědět, pokud jsem někoho opomenul, přijměte omluvu.

Kurzy k vyzkoušení byly dravě rozebrány :-) Pokud by se některý ze zájemců rozmyslel, že recenzi napsat nehce, ozvu se postupně všem, kteří projevili zájem.

Jirka Simonides, Scio
Návštěvník
# | Zasláno: 23 kvě 2011 20:01
Reagovat 
Ahoj..prodam cvicebnici OSP R od spolecnosti scio..na strankach stoji 460..prodam za 300 je temer netknuta, jako nova..skoro jsem ji neotevrela, tak je skoda ji vyhodit. Zajemci se ozvete na m.marketa.g@centrum.cz
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.