Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
OSP R - Oddíl abstraktního uvažování Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / OSP R - Oddíl abstraktního uvažování /

tajné operace a operace

 
Návštěvník
# | Zasláno: 29 bře 2012 14:52
Reagovat 
Poraďte mi, prosím, jak na tuhle část..konkrétně ne to, kde říkaj čísla a postupně máš provádět nějaký operace, ale takový ty stylem

x*= 2-3x/4x

**z=50

Vymýšlím si to, takže z tohohle asi nevyjde nic kloudného...nicméně si s tím neumím poradit..

Mám tam nějaký hvězdičky, ale nevím, jestli to je celý číslo nebo nějakej součet nebo co, takže nevím, jak to můžu upravovat....kdybych si v první rovnici chtěla převést X na pravou stranu, tak nevím, jestli to mám udělat podílem nebo odečtením....vůbec nevím, kde u toho začít. Dík moc za radu. Jdu v sobotu poprvé a tohle mi dělá těžkou hlavu. díky
Návštěvník
# | Zasláno: 29 bře 2012 19:34
Reagovat 
Ta hvězdička je většinou prostě označení nějaké operace. Zpravidla to nemá jakoby žádnou konkrétní podobu (tedy žádné sčítání, ani to není žádné konrkétní číslo), je to prostě nějaká operace. A v podstatě to určuje většinou hlavně to, kolikrát máš v tom příkladu dosazovat.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.