Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Testy studijních předpokladů - TSP MU 2013 Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Testy studijních předpokladů - TSP MU 2013 /

Aleph - prezenční/internetový kurz TSP

 
Návštěvník
# | Zasláno: 18 led 2013 02:28
Reagovat 
S internetovým kurzem TSP od Alephu mám pozitivní zkušenost. Přemýšlím, že si od nich dám i prezenční, jenže si nejsem jist, zda mi bude nápomocen, když už jsem prošel internetový. Nejvíc plavu v analytice a úsudcích, zbytek shledávám za poměrně dobrý. Mohl by mi poradit někdo, kdo má zkušenost s oběma typy kurzu? Nvm, zda stačí ten internetový a procvičovat, nebo si mám pořídit i prezenční? Uvítám ovšem názor kohokoliv.

Děkuji
Návštěvník
# | Zasláno: 18 led 2013 09:15
Reagovat 
Analytika a úsudky se v prezenčním kurzu od Alephu probíraly docela podrobně, mně to dalo docela dost. Dělala jsem to ale obráceně - napřed prezenční a pak internetový.
Internetový kurz byl součástí prezenčního, takže se případně zkus zeptat na slevu. Když už máš internetový zaplacený, třeba budeš mít prezenční levnější.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.