Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Testy studijních předpokladů - TSP MU 2013 Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Testy studijních předpokladů - TSP MU 2013 /

TSP MU se blíží, jak se cítíte?

 
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2013 07:40
Reagovat 
Už se na to nedokážu ani podívat, chytám nerva, stačí když zahlídnu nějaký test. Máte to taky tak? Jak se před tím cítíte? Já jdu v sobotu a jsem fakt strašně nervózní. Já na tu MU chci a chci a chci!!! Nechci skončit v Ostravě nebo ve Zlíně :D
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2013 11:05
Reagovat 
Já se snažím ještě všechno dohnat. V sobotu jsem byla na TSP nanečisto a vyšlo mi, že nejslabší mám symbolické myšlení (percentil v tomto subtestu jenom kolem 30), takže se snažím dohnat co ještě stihnu. Mám ještě dva dny. :-)
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2013 16:47
Reagovat 
Já se snažím být hlavně v klidu, omezit nervozitu atd., jelikož to by to jen zhoršovalo.

Je dobrý mrknout na pár testu předem, ale vypovídající hodnotu o reálném percentilu má jen ten první test z daného roku (2012,2011,...), který si člověk udělá. Pak už člověk ví do čeho jde a je to zbytečné z hlediska percentilu. To už to jen projíždím, jestli se tam náhodou objeví nějaká odlišná úloha na vyřešení.

Každý má nějaký oddíl, co mu nejde tak dobře. U mě je zas nejslabší analytika, ale já se výrokům vyhýbám jak čert kříži.=) A naštěstí percentil 90+ není v mém případě nutnost, takže...ještě, že nejsem mezi těmi chudáky, co se hlásí na práva a u TSP potí krev.
Návštěvník
# | Zasláno: 2 kvě 2013 17:44
Reagovat 
Jsem ten chudák, co se hlásí na práva :D

Zatím jsem zkoušela jen dva testy, oboje zhruba nad perc 90, tak třeba se povedou, sice na školu nechci, plánuju Prahu, ale když už jsem zaplatila přihlášku, tak to zkusím :)
Návštěvník
# | Zasláno: 3 kvě 2013 15:33
Reagovat 
mám to podobně, TSP jsem naposled dělal někdy před půl rokem, teď to nějak neřešim, prioritou č.1 je stejně Praha :) takže no stress, nějak to dopadne ;)
Návštěvník
# | Zasláno: 3 kvě 2013 17:08
Reagovat 
To vam zavidim :) Ja se hlasim (muzu) jen na MU, takze zitra vsechno na "cervenou" :D Hodne stesti vsem :)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.