Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Ostatní inzerce Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Ostatní inzerce /

Kompletní příprava na VŠ - obor PSYCHOLOGIE

 
Návštěvník
# | Zasláno: 31 říj 2014 17:57
Reagovat 
Ahoj lidi,
kdyby měl někdo zájem, nabízím mnoho materiálů (X výpisků - šanonů, zašlu bližší informace a fotografie - uvidíte více) k přípravě na přijímačky na VŠ - psychologie.
Lze materiály využít i k přípravě na přijímačky - pedagogika. (Z pedagogiky mám cca 120 stránek, opět jak v tištěné podobě - v šanonu, tak v počítači)
Cena dohodou. :-)

P.S.: Celkem se jedná o několik šanonů - psychologie do hloubky + filosofie + pedagogika (pak také základy práva, sociologie a etiky)


email: klara.v.95@seznam.cz
Andy
Člen
# | Zasláno: 19 čvn 2015 19:54
Reagovat 
Ahoj,
prodám tištěné materiály (výpisy z knih, zápisky z nultého ročníku - vývojová, obecná psychologie, psych. osobnosti, psych. práce, sociální psych. apod.)
Cena 500 Kč

Dále taky cvičebnici osp (cena 250, téměř nepoužitá)
mail: Andrea.Michalova@gmail.com
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.