Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Ostatní inzerce Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Ostatní inzerce /

60 variant OSP testů

 
Návštěvník
# | Zasláno: 18 lis 2015 12:33
Reagovat 
Prodám okolo 60 variant OSP testů od společnosti Scio. Jedná se o testy z roků 2005 až 2013. Testy jsou ve formě pdf či doc a výsledky ke všem testům jsou samozřejmostí, k některým jsou přiloženy i tabulky s percentily.

Nebudu vám slibovat, že na základě koupení těchto testů se všichni dostanete na vaši vysněnou vš. Z vlastní zkušenosti však můžu říct, že jsem si díky procvičování těchto testů zlepšila percentil v jednotlivých oddílech v průměru o 15 percentilových bodů.

Cena dohodou. Email: pomoc.osp.testy@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 23 lis 2016 20:11
Reagovat 
Testy jsou stále k mání :) a mám i ZSV testy.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.