Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Ostatní inzerce Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Ostatní inzerce /

Příprava - doučování OSP a TSP

 
Návštěvník
# | Zasláno: 12 říj 2010 14:10
Reagovat 
Nabízím individuální přípravu na přijímací zkoušky na VŠ, kde přijímají na základě OSP (Obecné studijní předpoklady, Scio) nebo TSP (Testy studijních předpokladů, Masarykova univerzita).
S doučováním mám nemalé zkušenosti, rovněž učím v přípravných kurzech.
Testy jsem sama úspěšně absolvovala (percentily přes 90) a momentálně studuji na Právnické fakultě Masarykovy univerzity.
Jelikož většinu týdne bývám v Brně, tak i místem setkávání by mělo být Brno a okolí. Případně Opava, ale to pouze o víkendech.
Z vlastní zkušenosti vím, že včasnou přípravou, se dá dopracovat k úspěchu :-)
V případě zájmu nebo budete-li mít dotazy, pište na e-mail: MravcovaK@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 18 led 2014 21:17
Reagovat 
Dobrý den,
nabízím přípravu na TSP v Brně (přes týden) případně v Olomouci (víkendy). Jsem studentem MU a v letech 2011 a 2012 jsem dosáhl percentilu 93+ a 97+. Mám již zkušenosti s přípravou uchazečů na TSP. cena: 150 Kř/hod. email: h.parkour@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 31 led 2014 21:11
Reagovat 
Nabízím přípravu na přijímačky na VŠ, kde se píší TSP nebo OSP. Doučování pouze v Brně! Momentálně studuji MU a v roce 2012 jsem měla percentil 98+. Cena dohodou. V případě zájmu pište na tsp.2014@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 2 úno 2014 23:18
Reagovat 
Nabízím doučování TSP a vysvětlení typových příkladů- Brno či Pardubice, zkušenosti s doučováním již mám. Zájemci pište na email jana.fuhrerova@gmail.com.
ihonzikova
Člen
# | Zasláno: 11 úno 2014 09:33
Reagovat 
Dobrý den, měla bych zájem o doučování SCIO testů na VŠ Olomouc.
Ilona Honzíková: ihonzikova@email.cz
Děkuji
Návštěvník
# | Zasláno: 14 bře 2014 16:09
Reagovat 
Ahoj,

nabízím doučování TSP v Brně. Specializuji se na problémové oddíly numerického, analytického a symbolického myšlení. Bez problému však doučím i na ostatní subtesty. Nabízím předání znalostí s typologiemi příkladů nabyté z kurzů i dlouhodobého samostudia. V roce 2012 jsem dosáhl percentilu 94. Cena 150 Kč/hod. Kontaktujte mě na mailu 405519@mail.muni.cz nebo na tel. čísle 776113965.
Návštěvník
# | Zasláno: 4 čvc 2014 10:47
Reagovat 
Nabízím doučování na OSP a ZSV. Z obojího jsem měla letos u scio testů 90+. Především dokážu vysvětlit logický oddíl (několikrát perc. 99), ale i všechny ostatní. Mám k dispozici spoustu mnou vyřešených příkladů, které mohu na doučování přinést a společně rozebrat. Také mohu věnovat cvičné příklady. Místem doučování je Praha, cena dohodou. E-mail: andy.doucovani@seznam.cz.
Návštěvník
# | Zasláno: 4 čvc 2014 14:33
Reagovat 
Ať žije Petřín!
Návštěvník
# | Zasláno: 22 zář 2014 12:33
Reagovat 
Nabízím doučování na přijímací zkoušky na VŠ z předmětů OSP a ZSV. Z obojího jsem měla letos u scio testů percentil 90+ a dostala se díky tomu na svou vysněnou VŠ. Především dokážu vysvětlit pro většinu lidí velmi problematický logický oddíl (několikrát perc. 99), ale i kvantitativní a všechny ostatní. Mám k dispozici mnou vyřešené podobné typy příkladů, které můžeme na doučování společně rozebrat. Místo doučování: Praha.
E-mail: andy.doucovani@seznam.cz
Martin Zaoral
Člen
# | Zasláno: 14 říj 2014 10:21
Reagovat 
Dobrý den,
rád vám pomůžu s přípravou a předám zkušenosti na TSP i OSP. Sám jsem měl v roce 2012 percentil nad 95. Jsem schopen vysvětlit všechny oddíly - vážně:) Cena kolem 100,-kč/hod či po dohodě.
Bydlím v Brně.

Kdyžtak napište na mazaoral@gmail.com
marketanovakova
Člen
# | Zasláno: 14 pro 2015 14:53
Reagovat 
Nabízím doučování testů studijních předpokladů (TSP) k přípravě na přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu.

KONTAKT: Markéta Nováková, 732 846 020, novakova.marke@gmail.com

- TSP mě baví
- Při mých přijímacích zkouškách jsem dosáhla percentilu 98 (Jsem absolventkou Mikrobiologie na PřF MU.).
- Jsem vítěz soutěže Íkváč 2002 :) (zúčastnilo se 701 středoškoláků Frýdku-Místku)
- Doučování může probíhat v Brně, ale mohli bychom to vyzkoušet i na Skypu.
- Cena za hodinu je 300 Kč.
- V ceně je zahrnut i servis v podobě opravování testů, analýza Vašich výsledků, poskytování studijních materiálů, konzultace i mimo vyučovací lekci (např. problematické příklady) a motivující pedagogický přístup.
- Mám absolvováno pedagogické minimum pro SŠ.

"Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu." (Henry Ford)
michal.jenicek
Návštěvník
# | Zasláno: 1 úno 2018 20:42
Reagovat 
Jsem studentem Právnické fakulty UK v Praze. Doučuji dlouhodobě, v současné době se specializuji především na studijní předpoklady (OSP, TSP, na FF, aj.).

Doučování studijních předpokladů (zejm. OSP a TSP) se věnuji již čtvrtým rokem - v rámci doučování mohu nabídnout velké množství materiálů, příkladů a postupů, jak který příklad řešit.

V testech OSP opakovaně dosahuji v matematických oddílech percentilu 98+, na posledním testu který jsem absolvoval v dubnu 2017 jsem dosáhl 99 percentilu z kvantitativního a 100 percentilu z logického oddílu.

Kromě individuálního doučování nabízím i doučování skupinové (dvojice, ale i početnější skupiny).

Nabízím i doučování vzdálenou formou přes Skype.

Odkaz na můj profil na doučuji.eu včetně referencí od bývalých studentů: https://www.doucuji.eu/45886-doucovani-osp-praha

Kontakt:
michal.jenicek@seznam.cz
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.