Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
OSP - Analytická část Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / OSP - Analytická část /

Analytická část - prosím pomoc - puntíkaté úlohy

 
Návštěvník
# | Zasláno: 14 úno 2012 22:58
Reagovat 
Ahoj,
vůbec mi nejdou ty punktíkaté úlohy typu Pavel byl před Petrem, ale nebyl 3. atd...
fakt mě serou a nevím jak na ně, sice jsem někde četl, ať je řeším náčrtkem a tabulkově - tak je sice vyřešim, ale jedna mi zabere minimálně 5 minut a víc a pak už nezbývá část na ostatní a nestihnu třeba 2 listy. Nemáte někdo nějaké typy jak na to, protože už opravdu nevím, vy si to malujete a načrtáváte a nebo to děláte z hlavy a kolik vám to zabere času?
Díky
Návštěvník
# | Zasláno: 15 úno 2012 10:08
Reagovat 
No tak i pět minut je v pohodě, když je k jedné pět otázek. Ale určitě to jde cvikem zrychlit. Mrkni na kurz analytický oddíl v alephu http://nsz.aleph.cz/osp-analyticky-oddil.html a sežeň si starší testy, ať si to vyzkoušíš. Když pět minut stáneš třeba na 4 bude to lepší.

Ale možná máš problém v těch druhých úlohách v analytickém oddílu, že je děláš dlouho a pak máš míň času na ty "puntíkaté".
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.