Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
OSP - Analytická část Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / OSP - Analytická část /

aleph kurz

 
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 18:36
Reagovat 
Jak vám vyhovuje internetový kurz na analytický oddíl? koupila jsem si všechno, že mi to pomůže a v poslední době mě to spíš mate...přečetla jsem si u zeber nějakou poznámku za otázkou a tak totálně mě zmátla, že jsem svoji správnou odpověď v další otázce změnila na blbou.,...já nevím, nějak mi to nevyhovuje...hlavně při čtení z PC dělám strašný chyby z nepozornosti :-( jsem z toho uplně vypsychlá, protože před tímhle kurzem jsem měla skoro každou zebru dobře a teď najednou chyb jak máku....a nejvíc mě teda serou poznámky typu...s takovouhle moc bodů nenasbíráš...to opravdu potěší....
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 19:00
Reagovat 
No tak když něco umíš a máš všecko dobře, tak k čemu si kupuješ kurz? :-) Jasně, že když máš navyklou nějakou strategii a někdo tě to pak učí jinak, tak ti to nemusí vyhovovat a může tě to zmást. Mně loni kurz od Alephu na analytický oddíl vcelku pomohl, zlepšil jsem percentil asi o 15 z nějakých 74 na 89 mezi dvěma termíny . Jenom jedna věc u jedné úlohy se mi tam nelíbila, tak jsem jim to napsal a oni to upravili. Byli celkem vstřícní, napiš jim a třeba s tím něco provedou.
Měl jsem i internetový kurz SCIA a ten Aleph byl rozhodně o dost lepší, SCIO jsem ani neprošel celý.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 19:14
Reagovat 
no dělám scia poprvý a celkem dlouho od matury, tak jsem si koupila radši všechno, abych to pořádně procvičila...neříkám, že jsou špatný, to vůbec ne, některý tipy jsou supr, já jenom nechápu, že to na mě působí opačně :-( možná je to dost daný tím čtením v počítačí, přehlížím důležitý věci, asi...
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 19:41
Reagovat 
Mě ten kurz naučil dělat zebry, hlavně je teda kreslit, sám od sebe bych nepřišel asi ani na tabulkovou metodu, natož na to kreslení. Plus mi poskytli cvičné zebry, ten analytický kurz je podle mě nejlepší ze všech.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 19:49
Reagovat 
mně se líbí, že nabízej jiný náčrtky než cvičebnice, tabulku mě naučila dělat ona...jenže já se v těch čárách ztrácím...mám svojí metodu, která fungovala, ale jsem dneska uplne praštěná, fakt mi to nejde a nechápu důvod...
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 19:51
Reagovat 
Já mám takovou přehlednější metodu čar :D. Používám jiné barvy pro kladné/záporné a čáry nejdou přímo do nějakého slova, ale jdou do bodu (kolečka), který si dělám před každým slovem.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 20:05
Reagovat 
hele a to si můžu s sebou vzít barvy? já právě neznám podmínky ostrých testů v tomhletom...tak zatím jedu jen na propisce, abych si nezvykla na něco, co mi pak zakážou...jo mmch, kolik papírů je v tom testu vložených? mám celkem velkou spotřebu, tak aby mi stačily...nebo si můžu přinést i svoje?
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 20:07
Reagovat 
Přinést si svoje nesmíš, je tam vložený dvoulist, takže 4 stránky.

A co se týká pomůcek, cokoliv na psaní (propiska, zvýrazňovače, fixy) můžeš mít svoje. Jako hlavní na psaní teda doporučuju tu jejich fixu.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 20:40
Reagovat 
díky...tak mě to rozhodilo, že ten kurz musím vypnout, protože už tu zoufalstvím brečím....tak krásně mi to šlo a teď nejsem schopná vyřešit ani jednoduchou úlohu...tak snad zítra budu úspěšnější...ale asi už jenom u tištěných testů...bojím se, že se z toho složím úplně...
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 20:44
Reagovat 
No já bych to tak hrozně neviděl ;). Vrať se k tomu o víkendu s čistou hlavou a uvidíš, že to půjde.
Návštěvník
# | Zasláno: 8 bře 2012 20:45
Reagovat 
no snad...
Návštěvník
# | Zasláno: 10 led 2013 19:29
Reagovat 
Připadá mi, jako kdybych ten příspěvek psala já:) Jsem na tom totiž ÚPLNĚ stejně. Zebry jsem z cvičných testů zvládala úplně s přehledem, pak jsem si zkusila analytický kurz od alephu a málem jsem zešílela. Naprosto primitivní úlohy a já dělala jednu chybu za druhou. Zkoumala jsem, čím by to mohlo být a asi máš pravdu, moc mi nevyhouvje to čtení z počítače, potřebuju to mít prostě na papíře (blbost, ale u mě to dělá hodně). Myslím, že kvantitativní oddíl jsem se naučila díky alephu svěle ale analytický mi od nich prostě moc nesedí!!!
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.