Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
OSP - Analytická část Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / OSP - Analytická část /

Neumím česky a potřebuji pomoc

 
Návštěvník
# | Zasláno: 30 dub 2010 19:10
Reagovat 
Zdravim, řeším si úlohu z dubna a pořád se nemůžu dobrat správného výsledku. Úloha vypadá celkem jednoduše, jsou tam jenom dvě proměnné, ale pořád mi to nevychází. Jedině mě napadlo, že chápu špatně větu "Všichni chlapci měli službu dřív než v pátek". Znamená to, že kluci mohli mít službu v pátek nebo ne? Poměrně zásádní věc. :)
Návštěvník
# | Zasláno: 30 dub 2010 19:17
Reagovat 
Ahoj, podle mě to znamená, že mohli mít službu maximálně ve čtvrtek a dříve. V pátek ne.
Návštěvník
# | Zasláno: 30 dub 2010 19:20
Reagovat 
No já jsem si to myslel. Teď jak na to koukám, tak jsem asi nepochopil větu "Které z následujících tvrzení je v souladu s uvedenými podmínkami". Vyšlo mi pouze jedna odpověď, ta správná, ale já udělal tu chybu, že jsem si to označil jako platnou věc vyplývající ze zadání. A pak to šlo z kopce. :) Díky
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.