Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
OSP - Analytická část Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / OSP - Analytická část /

příklady s třemi proměnnými

 
Návštěvník
# | Zasláno: 14 bře 2011 08:49
Reagovat 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak se počítají ty příklady, kde jsou 3 proměnné. Když mám dvě, tak si normálně nakreslím tabulku a vyškrtávám, ale když mám 3, tak těch tabulek musím mít více, nebo je jiný postup?:( jako třeba: kalhoty, tričko, sukně, bunda; zelená, žlutá, bílá, modrá; 150, 300, 500, 1000...poraďte :/
HanaW
Člen
# | Zasláno: 14 bře 2011 11:27
Reagovat 
Já to dělám tak, že si udělám normálně tabulku (vodorobně oblečení, svisle druhá barvy) a ty ceny píšu nad to po obou stranách (tj. nad ty barvy i oblečení) a postupně to proškrtávám, ale je pravda, že je to asi časově náročnější :-/
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.