Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Logický oddíl - OSP 2015 Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Logický oddíl - OSP 2015 /

percentil přepočet

 
ahoj
Návštěvník
# | Zasláno: 13 úno 2015 18:30
Reagovat 
ahoj, chci se zeptat, ted sem ve scio testech měla z logického oddílu 85 percentil a to jsem měla z celeho oddilu jen 2 špatně a 1 vynechanou. Chápu, že přede mnou byli ti, co měli vše správně, ti s jednou chybou i se dvěma nebo co měli tři vynechávky, ale i tal by se mi měl percentil pohybovat tak kolem 93 ne?
Návštěvník
# | Zasláno: 13 úno 2015 19:36
Reagovat 
Ahoj, je to prostě hrozně asi o verzi testu nebo inteligenci řešitelů - spíš si myslím, že je důležitá struktura testu, protože rozložení studentů co do inteligence bude přibližně podobné. Já měl percentl ještě o kousek nižší než ty, a taky sem si myslel na víc. To máš jak s verbálním, někdy uděláš jednu chybu a už máš podle tabulek pod devadesát, někdy to zdaleka tak kruté není. Je to o verzi testu, to že tvoje skore většinou přibližně odpovídá percentilu 93 bohužl nic nemění na tom, že máš 85. :)
Návštěvník
# | Zasláno: 17 úno 2015 22:08
Reagovat 
mě naopak přijde že je to víc o těch lidech než úlohách, když se sejdou lidi, kterým jde logický oddíl, tak jich hodně má vysoký počet bodů a proto i za velmi málo chyb je nízký percentil a naopak, když to těm lidem spíš nepůjde, bude málo lidí s vysokým skóre a ti pak budou mít vyšší percentily
typově jsou úlohy ve všech testech stejné
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.