Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Argumentační oddíl - OSP 2015 Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Argumentační oddíl - OSP 2015 /

Priprava na argumentacni oddil

 
Staromladystudent
Člen
# | Zasláno: 6 úno 2016 19:36 | Změnil(a): Staromladystudent
Reagovat 
V e-learningu od Alephu jsem dosel k argumentacnimu oddilu a mam dojem, ze mi to jde extremne pomalu a casto delam chyby.

Osobne prozatim doufam, ze si postaci dostat do hlavy veskere "chytaky" na ktere si dat pozor, ale prijde mi to i tak mnohdy dost subjektivni zalezitost. Nejvice mne stvou 2 dlouhe texty a jejich srovnavani, ktere automaticky v ostrych testech nechavam nakonec a venuji se prioritne drobnejsim ukolum.

Dival jsem se kolik toho z hlediska percentilu stihli adepti na OSP v 12/2015 a prislo mi, ze toho (bodovy zisk) meli za tak malo casu strasne moc. Budto tedy tyhle testy mely zrovna argumentacni oddil jednodussi, nebo mam jeste velke rezervy.

Rad bych rovnez zminil, ze s verbalnim oddilem nemam vubec zadny problem a drzim se mezi 80-100%.

Mate nekdo pro argumentaci nejaky osvedceny zpusob pripravy, nebo literaturu?
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.