Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Testy studijních předpokladů - TSP MU 2015 Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Testy studijních předpokladů - TSP MU 2015 /

blog o příjimačkách, studiu na Masárně a obecně o VŠ

 
xxxmishaxx
Návštěvník
# | Zasláno: 14 bře 2015 10:35
Reagovat 
Zdravím, začala jsem psát blog o příjimačkách (NSZ, TSP), studiu na Masarykově univerzitě a tak obecně o tom, co je třeba před nástupem a v průběhu VŠ vědět. Třeba by to někomu mohlo pomoct... :-)

http://jaknavs.blogspot.cz/
Návštěvník
# | Zasláno: 5 led 2017 12:29
Reagovat 
Zajímavý blog o TSP je také na http://www.kurzynatsp.cz/blog.html
Bakaer
Člen
# | Zasláno: 3 kvě 2017 11:43
Reagovat 
Úver je potrebné sa zbaviť svojich dlhov, alebo začať podnikať? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, hypotéky, pôžičky na svadbe projekty.
Oprávnené: Všetci, vrátane zahraničných rezidentov (zdravotná sestra, podnikateľ, pestúnky, obchodníci).
Môžeme poskytnúť akýkoľvek druh úveru.
Výška úveru: od 1000 do 100.000 eur.
E-mail: bakmariejust@gmail.com
RadekMP
Člen
# | Zasláno: 4 kvě 2017 12:33
Reagovat 
Super, díky mrknu se na všechny. Já mohu doporučit zakoupit si knížní publikace typu Pedagogika v kostce ap. Super nápad, hned v prváku jsem si zakoupil Pedagogicky slovník. Co se týče státnic, tak mimo skript a knížek mi velice pomohly online testy, které jsou na www.abctesty.cz jednalo se o testy z Pedagogiky, Psychologie a Ekonomie - základní terminologi bez které ke zkouškám, přijímačkám, či státnicím nemusíte ani chodit...

[url=www.abctesty.cz][/url]
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.