Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Testy studijních předpokladů - TSP MU 2015 Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Testy studijních předpokladů - TSP MU 2015 /

Doučování TSP Brno

 
Ers
Člen
# | Zasláno: 25 srp 2015 17:05
Reagovat 
Dobrý den,

nabízím individuální doučování Testů studijních předpokladů k průpravě k přijímacím zkouškám na většinu oborů Masarykovy univerzity. Jsem absolventem bakalářského stupně Českého jazyka a literatury a v současnosti studentem navazujícího magisterského programu. Mám zkušenosti s doučováním všech věkových kategorií a kromě TSP také s češtinou, literaturou a angličtinou. Doučuji jak jednotlivce, tak skupinky. Doučování může probíhat u vás doma, popřípadě v knihovně apod.

Cena za vyučovací hodinu je 150 Kč, přičemž se praxí ukázalo jako ideální vyučovat hodiny dvě. Cena je platná pro jednotlivce, při učení skupiny se liší. V případě zájmu se prosím ozvěte mailem, v němž upřesněte, s čím máte problém a kdy, kde a jak byste byli rádi, aby doučování probíhalo.

libor.galia@gmail.com
marketanovakova
Člen
# | Zasláno: 14 pro 2015 14:51
Reagovat 
Nabízím doučování testů studijních předpokladů (TSP) k přípravě na přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu.

KONTAKT: Markéta Nováková, 732 846 020, novakova.marke@gmail.com

- TSP mě baví
- Při mých přijímacích zkouškách jsem dosáhla percentilu 98 (Jsem absolventkou Mikrobiologie na PřF MU.).
- Jsem vítěz soutěže Íkváč 2002 :) (zúčastnilo se 701 středoškoláků Frýdku-Místku)
- Doučování může probíhat v Brně, ale mohli bychom to vyzkoušet i na Skypu.
- Cena za hodinu je 300 Kč.
- V ceně je zahrnut i servis v podobě opravování testů, analýza Vašich výsledků, poskytování studijních materiálů, konzultace i mimo vyučovací lekci (např. problematické příklady) a motivující pedagogický přístup.
- Mám absolvováno pedagogické minimum pro SŠ.

"Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu." (Henry Ford)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.