Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Testy studijních předpokladů - TSP MU 2015 Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Testy studijních předpokladů - TSP MU 2015 /

Kurzy (e-learning, fyzické), aplikace, knihy a skripta - TSP

 
Staromladystudent
Člen
# | Zasláno: 3 led 2016 21:25 | Změnil(a): Staromladystudent
Reagovat 
Zdravím všechny. Mám lehce přes 10 let od maturity, s tím že jsem dělal technickou školu a ne gymnázium. Nyní bych se rád přihlásil na MU PF - 5 let. Právo - Mgr. .

Budu se tedy v dalších krocích muset porozhlédnout a zvážit jaké TSP kurzy fyzicky absolvovat a jaké knihy, nebo e-learning kurzy nastudovat. Nerad bych něčím ztrácel vyloženě čas pokud existuje efektivnější způsob jak to dostat do hlavy.

Nejlépe se mi učí na cokoliv elektronicky (PC/tablet) drilováním (a,b,c,d,e) s okamžitým vyhodnocením a tak jsem doufal, že podobným způsobem zvládnu ZSV, s tím že OSP jsem už teď věřím dal poměrně slušně bez jakékoliv přípravy.

Vítr nicméně z důvodu možnosti tvorby rozvrhu na 1-2 dny v týdnu vane namísto původně zvažovaného Olomouce směrem do Brna na MU a když jsem se podíval na TSP, tak jsem se z hlediska složitosti lehce zhrozil.

Dotazy:
1) Máte prosím nějaké doporučení na kurzy (e-learning, fyzické), aplikace, knihy a skripta pro úspěšné absolvování TSP a přijetí?
2) Všiml jsem si, že zdejší vlákna o MU poněkud zejí prázdnotou a tak se domnívám, že bude existovat nějaké více navštěvovanější fórum. Je to https://is.muni.cz , nebo ještě nějaké další?

Děkuji.
Radek
Člen
# | Zasláno: 25 srp 2016 14:12
Reagovat 
Dobrý den,
prošel jsem v tomto roce TSP kurzy www.kurzynatsp.cz v Brně a můžu doporučit, hlavně pokud máte stejně jako já rád individuálnější přístup. Co jsem zjišťoval informace tak většina kurzů je v obrovských kvantech studentů.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.