Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Další testy v NSZ Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Další testy v NSZ /

Matematika 9.2.2013

 Stránka:  1  2  3  4  5  »» 
Návštěvník
# | Zasláno: 10 úno 2013 17:04
Reagovat 
Tak co, jaký se vám to zdálo??? A kolik máte cca. bodů??
Mě se to zdálo celkem easy, ale udělala jsem dost zbytečných chyb, takže 30,25 asi. ;-)
Návštěvník
# | Zasláno: 10 úno 2013 17:54
Reagovat 
Taky se mi to zdálo lehký (nebo alespoň lehčí než jsem čekala), akorát na první oddíl docela málo času.
Návštěvník
# | Zasláno: 10 úno 2013 18:10
Reagovat 
ja jsem tedy taky čekala že to bude těžší, nicméně v první části mi chybí asi 4 příklady protože jsem je nestihla a otázka je kolik bude chyb
Návštěvník
# | Zasláno: 10 úno 2013 19:37
Reagovat 
taky mi přišel ten 1. oddíl těžší v tom, že na to bylo málo času a mám tam 5 chyb. :/ takže celkem hrůza. Myslíte že by to mohl být ještě percentil nad 80 z tohoto oddílu?
Návštěvník
# | Zasláno: 10 úno 2013 21:25
Reagovat 
Jakože máš vyplněné vše a z toho 5 špatně? ... Ono taky těžko odhadovat percentil, když celkově změnili formu toho testu. Ale od každýho slyším, jak to bylo lehký, tak bych řekla, že ty percentily půjdou rychle dolů:/
Návštěvník
# | Zasláno: 10 úno 2013 21:46
Reagovat 
5 špatně mám jenom v tom 1. oddílu :( Kdybych měl 5 špatně celkem, tak by to taková hrůza nebyla! :D
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 14:07
Reagovat 
Čekal jsem těžší, ale mám 29 bodů (jeden nevyplněný a 8 špatně). Ale většina chyb byla naprosto zbytečných. Ale jsem spokojený, ale zajímají me body ostatních :D
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 14:30
Reagovat 
Já doufám, že platí to, že sem píší své odhady jen ti, kterým se to povedlo (když tu vidim skóre 30,25 nebo 29 :-O) - aby se pochlubili .... a ti, co to moc nevládli, se se svým výsledkem asi moc chlubit nebudou. Tajně doufám, že to tak je. A že třeba za hodně špatných odpovědí bude ještě docela dobrý percentil (jak tomu často bývávalo).
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 15:51
Reagovat 
(ja jsem ta 30.25)
Hale, co jsem tak koukala, tak u nas v mistnosti z 12 to mel jeden hotovy pred terminem a jinak ostatni pocitali jak zurivy az do konce a vetsina tam mela dost volnych policek. A rozhode ten vysledek nepisu na pochlubeni. Jen me zajima, jak se posune percentil a nechtela jsem byt pokryrec a nerict svy, kdyz po vas chci vase. ;-)
P.S.- omlouvam se za chybejicu hacky a carky, pisu to z mobilu. ;-)
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 15:58
Reagovat 
odpověď pro 30,25 :D > Tak to jsou dobré zprávy :D. Já jsem tim nechtěl napsat nic proti tobě :) Samozřejmě, kdybych měl takový výsledek jako ty, tak budu taky rád :))
Ten výsledný percentil by mohl zůstat jako byl minulej rok. Tím, že jsou 2 oddíly, tak je to o něco těžší získat výbornej percentil - třeba 98. Protože jeden z těch oddílů ti to může stáhnout o trochu dolů..Takže to bude maximálně jako minulý rok, si myslím. :)
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 16:13
Reagovat 
na prvu cast bolo az zufalo malo casu, podla semaforu som v rozmbedzi 16-17,25 bodu (jednym prikladom si nie som isty), takze pochybujem z toho vydolujem percentil 60 :-/ skoda uplne zbytocnych chyb z nepozornosti ktore boli u mna asi 4, mohlo to byt ovela lepsie. Asi to budem musiet skusiot znova o mesiac :D
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 16:23
Reagovat 
Jsou tam výsledky. :)
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 16:26
Reagovat 
pozeram ze tam prave pridali verejnu oponenturu, neviet kedy cca bude percentil?
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 16:35
Reagovat 
Asi ve čtvrtek?
Návštěvník
# | Zasláno: 11 úno 2013 16:38
Reagovat 
tak já taky doufám, že sem spíš píší výsledky ti, co to zvládli výborně, já jsem v obou částech vypočítala jen 14 příkladů, z toho v každé budou tak 2 špatně.. to asi percentil 70 nebude:( btw měla jsem tam chvíli veřejnou oponenturu a teď zase zmizela.. jsem udělala neco špatně?
 Stránka:  1  2  3  4  5  »» 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.