Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Další testy v NSZ Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Další testy v NSZ /

Alternativní internetové kurzy - Matematika

 
Heroes Killer
Člen
# | Zasláno: 22 pro 2013 17:14
Reagovat 
Zdravím.

Chystám se na ČVUT a jedním z kritérií pro přijetí bez přijímaček je úspěšné absolvování SCIO testů z Matematiky (70%+). Jelikož nechci ponechat nic náhodě, rád bych se připravil pomocí nějakých internetových kurzů.

Nejvíce se mi zalíbil Aleph.cz, ten však bohužel nabízí jen OSP. Ty pravděpodobně absolvuji také (kritérium pro jinou vysokou školu), ale potřebuji hlavně tu matematiku. Vyšší cenu u oficiálních SCIO testů jsem ochoten podstoupit, avšak za předpokladu, že se nenajde lepší varianta s lépe zpracovanými podklady (jako např. Aleph u OSP).

Předem děkuji za odpovědi. :-)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.