Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Národní srovnávací zkoušky Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Národní srovnávací zkoušky /

NSZ OSP 13.12.2014

 
Návštěvník
# | Zasláno: 12 lis 2014 15:10
Reagovat 
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli se někdo chystáte 13.prosince do Prahy na OSP, potažmo na ZSV. A pokud ano, zda-li byste se nechtěli sejít a probrat nějaké úlohy třeba společně :)))
Návštěvník
# | Zasláno: 16 lis 2014 15:42
Reagovat 
Nabízím doučování na přijímací zkoušky na VŠ z předmětů OSP a ZSV. Z obojího jsem měla letos u scio testů percentil 90+ a dostala se díky tomu na svou vysněnou VŠ. Především dokážu vysvětlit pro většinu lidí velmi problematický logický oddíl (několikrát perc. 99), ale i kvantitativní a všechny ostatní. Mám k dispozici mnou vyřešené podobné typy příkladů, které můžeme na doučování společně rozebrat. Místo doučování: Praha.
E-mail: andy.doucovani@seznam.cz
Návštěvník
# | Zasláno: 4 dub 2015 13:39
Reagovat 
Zdravím :) ... vyměním 40 otázek z posledního termínu 2015 OSP B + kupu dalších starších úloh (2014 a dál) ... za jeden jediný termín z letošní "sezóny" testů ... tedy podzim 2014 či zima jaro 2015 ... pište na scio2015@post.cz určitě se zdarma domluvíme ;)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.