Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Národní srovnávací zkoušky Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Národní srovnávací zkoušky /

Analytické myšlení 2015

 
Koloterorita
Návštěvník
# | Zasláno: 10 bře 2015 17:46
Reagovat 
Zdravím, mám k dispozici nějaké straší verze testů a dost se liší v oddílu analytického myšlení. Někde jsou to zebry a pak takové to klasické "z uvedeného textu vyplývá". Ale v jednom testu jsem narazil na velice hojné zastoupení otázek typu "která část se nehodí do zbytku textu?".

Vím že tento typ úloh tam býval v menší míře vždycky, ale v mnou zmiňované verzi to bylo opravdu třeba 50% toho oddílu a vzhledem k tomu, že mi úlohy podobného typu dělají dost problémy, chtěl bych se vás, co už jste letos OSPéčka dělali zeptat, jak moc se tam tyto zadání vyskytují.
Návštěvník
# | Zasláno: 10 bře 2015 21:36
Reagovat 
Úloh typu "která věta nezapadá do zbytku textu", je tam asi 4-6...
Koloterorita
Návštěvník
# | Zasláno: 11 bře 2015 16:29
Reagovat 
Díky moc :)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.