Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Národní srovnávací zkoušky Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Národní srovnávací zkoušky /

Hledam vsechny kdo byli 28.5. se mnou na NSZ v Keplerove gymnaziu- Praha, ucebna P 3.2 na OSP

 
vyhozena
Návštěvník
# | Zasláno: 28 kvě 2016 17:21
Reagovat 
Ahoj hledam vsechny kdo byli dnes na uvedenem terminu OSP- z duvodu meho bezduvodeho vylouceni- administratorka rekla konec, kdyz jsem dopisovala posledni krizek a bezduvodne me vyloucila- asi dostane priplatek:-):-(- i druha administratorka rikala, ze nic nevidela- taky nebylo co, nic jsem po limutu nepsala-chtela bych, aby me Scio alesoon odskodnilo a admistratorka dostala alespon vynadano, aby uz si tuhle bezduvodnou sikanu priste rozmyslela!!!Kdyz bych tam neco psala po limitu, tak by si toho urcite vsimnul jeste nekdo, protoze vsichni zvednou automaticky hlavu, kdyz se rekne konec!Proste od zacatku bylo dle jejiho prijevu jasny, ze nekoho chce nutne vyhodit..Asi jsem se ji nelibila:-)- pusobila jako bacharka:-)- tlusta zrzka narvana do zelenejch kratasu a opranyho tilka..:-)Ja stihla blondyna- treba to tim neni, ale tohle by jim projit nemelo, stoji to nemaly prachy a pak se chovaj takhle..
Návštěvník
# | Zasláno: 28 kvě 2016 21:52
Reagovat 
vyhozena
To ti i věřím hele co jsem tam měla tu čest být dvakrát ty administrátorky jsou hrozný krávy... Máš aspoň její jméno číslo nebo tak... protože to asi napiš rovnou na scio.
Návštěvník
# | Zasláno: 28 kvě 2016 21:53
Reagovat 
* tam být dvakrát*
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.